Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hulahop Süslemeleri

Hulahop ile yapılmış harika süslemeler hazırladık. Doğum günü süsleri yapımı, düğünleriniz için, partileriniz için, fotoğraf çekimi aksesuarları için, yenidoğan fotoğrafçılığı için yapacağınız çok güzel bir çalışma. Hulahop süslemeleri için birazdan paylaşacağımız modellerin maalesef yapılışı yok. Ama daha önce paylaştığımız çalışma sizlere fikir verebilir. Hulahoptan fotoğraf çerçevesi yapımı adım adım fotoğraflı olarak yer alıyor. Sizde bu çalışmayı inceleyerek istediğiniz çalışmada kullanabilirsiniz. Doğum günü süsleri nasıl yapılır farklı çalışmalara da imza atmıştık. Orada bulunan modelleri de kendiniz yapabilirsiniz. Doğum günleri ve özel günlerde dev kağıt çiçek modelleri de çok kullanılıyor. Yine hulahopları süslemek içinde kullanabilirsiniz. Kartondan çiçek nasıl yapılır önceki tarifler arasında bulabilirsiniz. Şimdi hulahop süslemelerine geçelim.

Çember Süsleme

Büyük kasnaklar veya hulahop süslemeleri yapıyoruz. Yapay çiçeklerle, canlı çiçeklerle, balonlarla ve fotoğraflarla. Düğünlerinize ait fotoğraflar, bebeklerinizin fotoğrafları, doğum günlerine ait fotoğraflarla süsler yapabilirsiniz. Düğün veya hulahop nişan süsü için baş harfleri, isimler yazabilirsiniz. Hulahopları kurdele, yün ipler, sprey boyalar ile süsleyebilirsiniz. Hulahop çerçeve de ev dekorasyonunuzda veya özel günlerinizde şahane duracaktır. Hulahop süslemelerini yakından incelediğinizde aslında yapılışlarının çok zor olmadığını göreceksiniz. Yapay çiçekleri sıcak silikon ile, balonları ise bantla yapıştırabilirsiniz. Led ışıklarla süsleme yapabilirsiniz.

Tam 91 tane model var galeride. Beğendiğiniz modelleri, doğum günü için, düğün ve nişanlarınız için yapacağınız çalışmaları inceleyebilirsiniz. Videolu olarak küçük bir çalışma görelim önce. Daha sonra galeriyi inceleyelim.

 

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/773985885931053601/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler