Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Doğum Günü Süsleri Nasıl Yapılır?

Temalı doğum günü partilerinizde hazırlayabileceğiniz, yapabileceğiniz çok güzel fikirler hazırladık. Doğum günü süsleri nasıl yapılır sorusunun en güzel cevaplarını bulabileceksiniz. Doğum günü partileriniz için küçük şekerleme örnekleri bulabilirsiniz galeride. Yine çok güzel balon süsleme örnekleri bulabilirsiniz. Doğum gününe gelen misafirlerinize vereceğiniz küçük hediye fikirleri. Kullanılacak olan çatal ve kaşık süsleme fikirleri. Şekerleme kullanmak ve yapma istemiyorsanız meyvelerden hazırlanmış çok güzel lezzetli atıştırmalıklar. Meyve tabakları. Sandalye giydirme örnekleriKrepon kağıdından çiçek fikirleri. Duvara asarak , tavandan sarkıtarak , ip üzerine yerleştirerek kullanabilirsiniz. Bazı modellerin nasıl yapıldığına dair fikir bulabilirsiniz. Bazı modelleri ise fikir alarak evde kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Gelen misafirlerinize kendiniz evde kokulu taş yapımı ile güzel ürünler yapıp hediye olarak verebilirsiniz. Çerçeve içine çocuğunuzun resmini yerleştirerek hediye edebilirsiniz. Karton üzerine çocuğunuzun ismini veya gireceği yaşı rakam olarak çizip üzerini krepon kağıdı ile süsleyebilirsiniz. Daha önce sizlere nasıl yapıldığını anlatmıştık. Doğum günü süsleri yapımı adlı yazımızı okuyarak ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Şimdi sizlere doğum günü süsleri nasıl yapılır ile ilgili küçük bir video göstermek istiyorum. Krepon kağıdından çiçek yapımı göreceksiniz. Normal zamanda ev dekorasyonu için de kullanabileceğiniz bir çiçek. Hadi izleyelim.

Videoyu izleyerek doğum günü ev süslemesi için çok güzel dekor ürünleri yapabilirsiniz. Yine galeride doğum günü ev süslemesi nasıl yapılır birçok fikir göreceksiniz. Doğum günü süsleri evde nasıl yapılır inceleyerek kolayca yapabilirsiniz. Kapkek modelleri hazırlayabilirsiniz. Çikolatalar, şekerler hazırlayabilirsiniz.

Doğum Günü Süsleri Yapımı

Kaynak : https://pinterest.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler