Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kartondan Magazinlik Nasıl Yapılır?

Kırtasiye malzemelerimizi, hobi malzemelerimizi koymak için çok güzel bir kendin yap projesi hazırladık. Magazinlik yapıyoruz. Kartonları geri dönüşüm malzemesi olarak kullanıp birçok yerde kullanıyoruz. Mesela kartondan oyuncak yapımında kullanıyoruz. Kartondan okul öncesi etkinlikleri yapıyoruz. Ev dekorasyonu için çalışmalar yapıyoruz. Kartonlardan sevimli dostlarımız için evler yapıyoruz. Bugün çalışma odaları için evimizde hobi odalarımızda, çocuklarımızın çalışma masalarında kullanabiliriz. Yaptığımız magazinlikleri istediğimiz gibi süsleyebiliriz. Akrilik boyalarla boyayabiliriz. Peçete dekupaj tekniklerini uygulayabiliriz. Kartondan magazinlik nasıl yapılır resimlerle öğreneceğiz. Sonrasında ise aynı şekilde yapılmış çeşitli şekillerde süslenmiş magazinlik örneklerini inceleyeceğiz.

Kartonla yaptığımız birkaç çalışmaya değinelim. Yine ev dekorasyonumuzda kullanacağımız fon kartonlardan yaptığımız bir çalışma vardı. Bir zamanların modası. Özel günlerde de çok kullanıldı. Önceki tariflerimiz arasından kartondan çiçek nasıl yapılır öğrenebilir, eviniz için kullanabilirsiniz. Kartondan kuş nasıl yapılır paylaştığımız diğer çalışmalar arasında. Dıy kartondan harf yapımı ve süsleme çok seveceğiniz çalışmalardan. Farklı şekilde süsleyeceğimiz en güzel çalışmalardan. Gelelim şimdi yeni çalışmamıza.

Kartondan Magazinlik, Kitaplık Yapılışı

Şahane bir çalışma hazırladık. Magazinlik yapıyoruz. Elimizin altında olmasını istediğimiz tüm malzemeleri koyacağımız çalışmalardan. Masalarımız artık daha düzenli olacak. Aradığımız malzemeyi hemen bulacağız.  Malzeme olarak karton ve makas kullanıyoruz. Süslemek için tamamen hayal gücümüz.

Kartondan magazinlik nasıl yapılır resimlerle adım adım inceliyoruz.

Kartondan Magazinlik Nasıl Yapılır? 13

Kartondan Magazinlik Nasıl Yapılır? 14

Kartondan Magazinlik Nasıl Yapılır? 15

Kartondan Magazinlik Nasıl Yapılır? 16

Kartondan Magazinlik Nasıl Yapılır? 24

Kartondan Maganzinlik Nasıl Yapılır? 3

Magazinliğin, organizerin yapılışını inceledik. Oldukça kolay. Hepimiz evde rahatlıkla yapabiliriz. Şimdi aynı yöntemlerle hazırlanmış dekupaj teknikleri ile boyama teknikleri ile süslenmiş çeşitli örnekleri inceleyelim. Birazdan inceleyeceğimiz modeller bizlere yapacağımız çalışmalarda fikir verecektir.

Kaynak : https://toftiaxa.gr/2016/02/diy-thikes-organosis-apo-koutia-dimitriakon.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler