Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ağaç Dalından Mumluk Yapılışı

Harika bir çalışma daha. Okul öncesi etkinlikler olarak da yapabilirsiniz. Dekorasyonunuzda da kullanabilirsiniz. Hasır iplerle, kağıt iplerle yapıldığında daha güzel durur sanki. Ağaç dalından mumluk yapılışı çevremizden topladığımız ince dallarla yaptığımız bir çalışma olacak. Kuru ağaç dallarını dekorasyonda çok kullanmaya başladık. Makrome iplerle duvar süsleri yapımında kullanıyoruz. Çocuklarımızın oyun oynamaları için kullanıyoruz. Sehpa yapımında kullanıyoruz. Kuru ağaç dalı dekorasyon için kullanıldığında gerçekten çok güzel oluyor. Benim dallarımda hazır. Üzerine makrome örmeyi düşünüyorum. İnce dallar da var. Onunla da kızımla bu güzel çalışmayı yapmayı düşünüyorum. Oyun oynarken de kullanır. Hayal güçlerini geliştirecektir çocukların. Kuru ağaç dalları ile örgü motiften kış ağacı yapımı hazırlamıştık. Duvarlarınızı süsleyecek güzel bir model. Ağaç dallarından evde yapılabilecek süs eşyası için detaylara geçelim.

Ağaç Dallarından Mumluk Nasıl Yapılır?

Gerçekten kolay bir çalışma. Hepimizin evinde ipler vardır. Ayrıca karton kullanacağız. Kuru ağaç dallarına ihtiyacımız olacak. Kuru ağaç dalları ince olacak. Parklardan bulabiliriz. Bahçemiz varsa oradan bulabiliriz. Hasır ipler kullanarak, kağıt ipler kullanarak da yapabilirsiniz.

  • Kuru ağaç dalları
  • Parça ipler
  • Makas
  • Karton
  • Kalem
  • Makas
  • Sıcak silikon
  • Led mum

Ağaç Dalından Mumluk Yapılışı

Malzemelerimiz bu kadar. Kolay bulabileceğimiz malzemelerden oluşuyor. Şimdi resimlerle ağaç dalından mumluk yapılışını inceleyelim. Baş kısmından ipi düğüm attıktan sonra bir miktar hepsini bir sarıyoruz. Daha sonra ağaç dallarından bir alttan bir üstten geçiriyoruz.

Ağaç Dalından Mumluk Yapılışı 6

Ağaç Dalından Mumluk Yapılışı 3

Ağaç Dalından Mumluk Yapılışı 5

Ağaç Dalından Mumluk Yapılışı 4

Ağaç Dalından Mumluk Yapılışı 8

Ağaç Dalından Mumluk Yapılışı 7

Ağaç Dalından Mumluk Yapılışı 10

Ağaç Dalından Mumluk Yapılışı 1

Bence çok güzel bir çalışma oldu. Sizce nasıl.

Ağaç Dalından Mumluk Yapılışı 9

Ağaç Dalından Mumluk Yapılışı 2

Şimdi ağaç dalından mumluk yapılışını videolu izleyelim.

Kaynak : https://www.bluebearwood.co.uk/yarn-teepee-craft-tea-light-holder/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler