Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kütükten Led Lamba Nasıl Yapılır?

Ev dekorasyonumuza çok yakışacak led lamba modellerinden harika bir kendin yap projesi hazırladık. Bunları belki ev ortamında yapmak zor olabilir. Ama hobi ile uğraşanlar, dekorasyonda fikir arayanlar için izlememiz gereken öğrenmemiz gereken projelerden diyebiliriz. Atölyeleri olanlar kütükten lamba modellerini yapabilirler. Tabi uygun şartlarda elimizde gerekli malzemeler varsa ev ortamında da yapabiliriz.

Kütükten çeşitli dekoratif ürünlerine değinmiştik daha önce. Bu paragrafta şimdi onlardan bahsedelim. Elimizde olan malzemelerle veya doğadan topladığımız doğal malzemelerle yapabiliriz. Önceki içeriklerimiz arasında kütükten sehpa yapımı, kütükten saksı yapımı gibi projeleri bulabilirsiniz. Bakır boruyla kütük sehpa yapımı ilginizi çekecek kolay projelerden. Kütük orta sehpa yapımı yapmayı düşündüğüm kendin yap projeleri arasında. Netten hazır olarak aldığım ferforje ayaklarla kütük sehpa modelleri yapmıştım. Orta sehpayı da yapmak itiyorum. Tabi önce yeterli boyutlarda kütük bulmak gerek. Kütükten neler yapılır çok güzel örneklerden oluşan galeri hazırladık. İnceleyerek fikir edinebilirsiniz. Kütükten yapılan süsler arasına eklediğimiz kütükten led lamba nasıl yapılır projesinin anlatımına geçiyoruz.

Kütükten Led Lamba Yapılışı?

Kuru ağaç kütüklerinden, led lambadan harika bir avize yapıyoruz. Tüm aşamaları videodan izleyeceğiz. Keyifli bir çalışma olacak. Yabancı videolardan. Yapacağımız modellerde bize ilham kaynağı olacak.

Kütükten Led Lamba Nasıl Yapılır?

Kütük lambamız tamamlandığında yukarıdaki gibi duracak. O halde videoya geçelim kütükten led lamba nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler