Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Modern Tavan Tasarım Fikirleri

Dekorasyonda kullanacağımız şahane modern tavan tasarım fikirleri hazırladık. Asma tavan modellerinden oluşan harika örnekler var. Alış veriş merkezlerinde, dükkânlarınızda, evinizde, salonda, mutfakta, balkonda, banyoda, çocuk odalarında kullanacağınız tavan modelleri var. Sıkıcı tavanlar istemiyorsanız yeni modern tasarımlarla tavanlar yapmayı düşünüyorsanız bu galeriyi mutlaka incelemelisiniz. Tavan tasarım fikirleri yanında ev boyama örnekleri, oda boyama örnekleri de önemli. Evi aydınlık gösteren boya renklerini seçebilirsiniz. Tavanlarla uyumlu boyalarla evinizi yeniden dekore edebilirsiniz. İç tasarımlarınız için modern tavan tasarım fikirlerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Modern Tavan Modelleri

Sıkıcı düz beyaz tavanlardan sıkıldıysanız farklı değişik modeller ile evinizi dekore etmek istiyorsanız bu güzel fikirleri mutlaka incelemelisiniz. Eski mimaride tavanlara da çok önem verilmiş. Boyamalarla, ahşap oymalarla harika tavan tasarım fikirleri var. Tarihi yerleri gezerken beğendiğimiz tavan modellerini de bütçemiz el verdiği sürece yaptırabiliriz. Modern tavan tasarım fikirleri arasında çuvallarla, kumaşlarla, alçıpanlarla, çeşitli boyalarla yapılmış örnekler var. Güzel asma tavan modelleri, modern gergi tavan modelleri, duvar kağıtları ile tavanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Çok parlak tavan tasarımları yapabilirsiniz. Işıl ışıl parlayan tavanlar tasarlayabilirsiniz. Bitkilerle, ağaçlarla, yapay bitkilerle tavanları tasarlayabilirsiniz. Az önce de bahsettiğimiz gibi ahşaplarla tavan tasarımları yapabilirsiniz. Stencıl şablonlarla tavan tasarımları oluşturabilirsiniz. Fotoğraflarla tavan tasarımları oluşturabilirsiniz. Duvar kağıtları ile tasarımlar yapabilirsiniz. Heykellerle tavan tasarımları yapabilirsiniz. Tuğla ve taşlarla modern tavan tasarımları yapabilirsiniz. Kumaşlar, halatlar kullanabilirsiniz tavanlarınızda. Metallerle, camlarla tavan tasarımları yapabilirsiniz.

Modern tavan tasarım fikirleri ile ilgili çok güzel bir galeri hazırladık. Gelin şimdi birlikte inceleyelim.

Kaynak : www.unikavaev.com/blog/17-unique-ceiling-design-ideas-for-interior-design/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler