Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fincandan Lamba Yapımı

Kırılmış, takımı bozulmuş porselen fincanlarınız için çok güzel dekorasyon fikirleri hazırladık. Yazının içeriğinde porselen fincan lamba yapımı ve porselen fincan dekorasyon fikirleri bulacaksınız. Bu fikirleri tek kalmış fincanlarınız için uygulayabilirsiniz. Mutfak dekorasyonu için mutfak balkonlarınızın dekorsayonunda kullanabilirsiniz. Yenilik isteyip farklı tarzda olsun isteyenler için çok güzel bir fikir. Porselen çaydanlıklarınızı da bu projede kullanabilirsiniz. Tek renk olsun isterseniz sprey boyalar ile boyayabilirsiniz. Yaratacılığınızı kullanarak çok güzel ürünler ortaya çıkartabilirsiniz.

İşte size fincandan lamba yapımı ile ilgili birkaç örnek. Daha fazlası aşağıda.

Fincandan Lamba Yapımı

Fincandan Lamba Yapımı 1

Fincandan Lamba Yapımı 2

Fincandan Lamba Yapımı 3

Fincandan Lamba Yapımı 4

Videolu, Fincandan Lamba Nasıl Yapılır?

Bu proje için bozulmuş lambalarınızı , abajurlarınızı, avizelerinizi kullanabilirsiniz. Sizlere videolu fincandan lamba yapılışı hazırladık. Videoda fincan nasıl delinir göreceksiniz. Video İngilizce ama işlemleri kolayca anlayabilirsiniz. Açık ve anlaşılır bir şekilde görünüyor. Daha önce sizler için hazırladığımız uçan fincan yapımını da inceleyebilirsiniz. Tek kalmış, takımı bozulmuş fincanlarınızı bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Birde hatırası varsa ve atmaya kıyamıyorsanız galeride sizlere birçok fikir hazırladık. Önce fincandan lamba yapımını görelim.

Şimdi de galerimizi inceleyelim. Galeride fincandan lamba modelleri, fincandan avize modelleri, fincandan saksı modelleri, fincandan şamdan modellerifincandan dekoratif obje fikirleri ile ilgili birçok fikir bulabilirsiniz. Çok beğeneceğinizi düşünüyorum. Top çiçek yapımı ile ilgileniyor ve farklı modelde saksı arıyorsanız tamda buna göre bir fikir bulacaksınız galeride.

Fincandan yapılmış geri dönüşüm fikirleri ile ilgili birçok fikir var. Beğendiğiniz projeleri uygulayabilirsiniz. Hadi birlikte inceleyelim.

Kaynak : http://saladacasa.com.br/luminarias-de-xicaras/

https://www.google.com.tr/search?q=teacup+lamp&tbm=isch

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler