Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Plastik Kanvas Etamin Modelleri

Plastik kanvas ile yapılmış bir çok ürün ile ilgili galeri hazırladık. 149 adet birbirinden güzel özenle yapılmış plastik kavnas çalışmaları. Daha önce sizlere plastik kanvas çanta yapımından bahsetmiştik. Ayrıntıları ile yazıyı inceleyerek ulaşabilirsiniz. Sizlerde eviniz için, çocuklarınız için plastik kanvas teknikleri kullanarak birçok ürün yapabilirsiniz.

Plastik kanvas nasıl işlenir sorusuna galeriyi inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Farklı desenlerde işlemeler yapabilirsiniz. Kanaviçe etamin modelleri işler gibi yapabilirsiniz mesela. Düz çizgiler halinde işleyebilirsiniz. Kendi desenlerinizi de oluşturabilirsiniz.

Galeride birçok ürün mevcut. Çocuklarınız için oyuncak modelleri, çanta modelleri, peçetelik modelleri, organizer modelleri, duvar süsleri, kalemlikler , poşetlik modelleri, runner modelleri , amerikan servis modelleri yapabilirsiniz. Hepsine size fikir verecek örnek mevcut galeride. Hatta takı modelleri bile yapabilirsiniz. Çok şık duruyor. Üzerin işlediğiniz desenle daha zarif ve kendi tasarımlarınız olan ürünler yapabilirsiniz.

Plastik kanvas satışı nette bazı siteler yapmakta. Güvendiğiniz sitelerden alış veriş yapabilirsiniz. Çok pahalı bir ürün değil. Plastik kanvasları keserek dilediğiniz şekli verebilirsiniz. Kelebekler , çiçekler, kalpler, sonsuzluk , şekilleri keserek işleyebilirsiniz.

Plastik Kanvas ile Yapılmış Çalışmalar

Şimdi galeride sizlere plastik kanvas ile yapılmış fikir verecek 149 çalışma var. Peçetelik modelleri , çanta modelleri ve daha birçok ürün. İşlemesi ve yapması kolay. İnceleyerek kolayca nasıl yapıldığını anlayıp kendiniz için , ev dekorasyonunuz için yapabilirsiniz.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/383791199477326287/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Plastik Kanvas Etamin Modelleri”
  1. Ela dedi ki:

    Acaba bu ürünleri nasıl satın alabiliriz

    1. Melek dedi ki:

      Hobi marketlerde bulabilirsiniz. Nette satış yapan siteler mevcut.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler