Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü

VitrA’dan Yenilikçi Karo Seramik Tasarımları

Yer ve duvar karosu ürünleri, kullanıldıkları ortamın atmosferini tamamen değiştiriyor. Herhangi bir yaşam alanında uygulandıktan sonra çoğunlukla uzun yıllar değiştirilmeden kullanılıyor. Bu nedenlerle uzun yıllar keyifli kullanım için, yer ve duvar karosu seçimi yapılırken zamansız ve özgün tasarımların tercih edilmesi, öneriliyor.

VitrA'dan Yenilikçi Karo Seramik Tasarımları

VitrA karo seramikleri, doğanın yanı sıra insanlığın köklü tarihinden ilham alınarak tasarlanıyor. Yüzyıllar boyunca popülerliğini yitirmemiş yüzey dokuları, modern tasarımlarla yeniden hayat buluyor. Dekorasyona katılmak istenen atmosfer, soğuk ve sıcak yüzey dokularının ahenkli birlikteliğiyle ortaya konuluyor. Dekor seçenekleriyle yaşam alanlarına canlılık kazandırılıyor, farklı ebat seçenekleriyle arzu edilen her türlü uygulama rahatlıkla yapılıyor.

Seramik Dokuların Yalın Şıklığı

Yüzey dokularında kabartma desenler, yüzyıllardan beri yaşam alanlarında farklı bir görünüm yakalamak için tercih ediliyor. VitrA Studio-Tab seramik duvar karosu koleksiyonu, geometrik desenlerin keskin ve düzenli formlarını yumuşatarak yaşam alanlarında daha sıcak bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Farklı yer ve duvar karosu çeşitleriyle rahatlıkla bir arada kullanılabilen koleksiyon, son yılların popüler rengi nude ve beyaz renk alternatifleriyle beğenilere sunuluyor.

VitrA'dan Yenilikçi Karo Seramik Tasarımları 1

33×100 cm ebatlarında tasarlanan Studio-Tab duvar karosu koleksiyonu, yumuşatılmış dikdörtgen kabartmaları sayesinde kullanıldığı ortamlara modern ve şık bir görünüm katıyor. Beton yüzey dokulu yer karosu çeşitleriyle bir arada kullanıldığında daha modern bir yapıya kavuşan duvar seramikleri, yumuşatılmış görünümleri sayesinde dinlendirici bir görünüm sunuyor.

Lüks Işıltılar Taşıyan Modern Dokular

Sıcak ve soğuk formların bir arada kullanıldığı karo seramik modelleri, dekorasyonda zamansızlığı yakalamanın en kestirme yolları arasında yer alıyor. VitrA, modern yüzey dokuları arasında yer alan beton, sıcak renklerle ve efektlerle yeni baştan yorumluyor. VitrA Studio-Plate, sıcak ve soğuk formları ahenkle bir araya getiren tasarımlar arasında kabul ediliyor.

Beton gri ve bronz renk alternatifleri bulunan koleksiyon, pudra efekti ve bronzun sıcak tonlarıyla daha sıcak bir görünüme kavuşuyor. Bu sayede farklı yüzey dokuları ve ebatlardaki yer ve duvar karosu çeşitleriyle bir arada kullanılabiliyor, hayal edilen özgün uygulamalara imkan tanıyor.

Mermer Dokuların Kendine Has Işıltısı

VitrA, popülerliğini yitirmeyen yüzey dokularının özgün ve modern yorumlarına koleksiyonlarında her fırsatta yer vermeyi tercih ediyor. Birbirine oldukça zıt görünen yüzey dokusu ve malzemeleri, farklı renk ve desenlerle denge içerisinde buluşturuyor, rafine şıklığı yaşam alanlarında değerlendirmenize izin veriyor. Sade ve duru güzelliğiyle öne çıkan İtalyan Rose Aurora mermeri, VitrA Studio-Mix koleksiyonuyla benzersiz bir çehreye bürünüyor. Mermerin doğal desenleri beton ve pudra efektiyle yeniden yorumlanarak modern ve şık bir görünüm kazanıyor.

Mat yüzey dokusuna sahip karo seramik koleksiyonu beyaz, pembe, beton gri ve nude renk alternatiflerini barındırıyor. Doğal renk geçişleri kullanılan ortama sıcaklık katıyor, beton ve pudra efekti soğuk ve sıcak dokuların benzersiz uyumunu sunuyor.

Tekstil Dokularının Rafine Güzelliği

Tekstil dokularının kusursuz geometrik yapısı, son yılların gözde uygulamaları arasında yer alıyor. VitrA Studio-Tex seramik duvar karosu koleksiyonu, yeni nesil yüzey dokularının soğuk ve keskin yapısını tekstil desenleriyle yumuşatmayı başarıyor. Tekstil desenlerinin düzenli yapısı, kullanılan yaşam alanlarına dingin bir sıcaklık katıyor.

VitrA'dan Yenilikçi Karo Seramik Tasarımları 2

Nude ve beyaz gibi renk alternatiflerinin yer aldığı VitrA Studio-Tex, düzenli ve kabartma yüzey desenleri sayesinde dekorasyona doğal bir canlılık kazandırıyor. Farklı karo seramik ürünleriyle bir arada kullanılabilen koleksiyon, sıcak ve soğuk dokularının uyumunu yakalamak isteyenler için benzersiz bir seçim oluyor.

Siz de yaşam alanlarınızı özgün karo seramik ürünleriyle yeniden yorumlamayı arzuluyorsanız size en yakın VitrA mağazasına uğrayabilir, hayalinizdeki dekorasyona ulaşabilmek için özgün koleksiyonlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler
error: