Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Gelinlik Aksesuarları

Gelinliklerinizi şık saç tokaları ile, ayakkabılar ile, bileklik ve ayak şahmeranı ile tamamlayabilirsiniz. Sizlere fikir verecek çok güzel çalışmalar hazırladık. Gelinlik aksesuarları içinde çok güzel boncuklu, taşlı omuz aksesuarları, gelinlik omuz zincirleri mevcut. Muhteşem parmaksız gelin eldiveni mevcut. Birkaç gelin ayakkabısı modeli, birkaç gelin saçı aksesuarları mevcut. Boncuk, tül ve dantelden yapılmış gelin ayak şahmeranı mevcut. Gelinliği aldığınız yerden, netten bu güzel modelleri satın alabilirsiniz. Veya evde kendiniz de yapabilirsiniz.

Dantel eldiven ve şahmeranı yapmak daha kolay. Gelinliğin dantelinden yapıldığı için. Gelin üzerine, düğün üzerine yapmış olduğumuz birçok anlatım da mevcut. Mesela gelin ve damatlar için özel yaka çiçekleri, gelin bileklikleri yapabilirsiniz. Gelin bilekliği ve damat yaka çiçeği modellerinden oluşan güzel bir galeri, fikir dünyası hazırlamıştık. Beğendiklerinizi yapabilirsiniz. Araba süslemede çok önemli. Gelin araması süsleme modelleri galerimizi inceleyerek fikirler edinebilirsiniz. Ve kuru çiçeklerle, saç tarak tokalarla, taçlarla hazırlamış olduğumuz  90 değişik ve en güzel gelin saçı modellerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Gelinlik Aksesuarları Modelleri

Ayakkabılar, şahmeranlar, eldivenler, omuz aksesuarlarından oluşan çok güzel bir galeri. Gelinlik aksesuarlarını evde kendiniz de rahatlıkla yapabilirsiniz. 80 den fazla model var galeride. Hepsi birbirinden güzel modeller. Gelinliği yaptırdığınız yerden, aldığınız yerden dantelleri temin edip üzerine taş ve boncuklar dikerek bileklik veya eldiven yapabilirsiniz. Şimdi birbirinden güzel özenle yapılmış en özel günün aksesuarlarını birlikte inceleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler