Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Dantel ve El İşleri

Örgü dantel modellerinden harika bir model hazırladık. Masa örtüsü modelleri olarak, dantel örnekleri olarak, bebek battaniyesi olarak örebilirsiniz. Bebe yünleri, akrilik iplerle bebek battaniyesi olarak örebilirsiniz. Daha önce benzer bir modeli battaniye olarak örmüştük. Videolu ayçiçeği motifli bebek battaniyesi yapılışı videolu olarak ve ayrıntılı olarak yapılışını sizlere paylaşmıştık. Battaniye örnekleri arıyorsanız o modeli de kullanabilirsiniz. Dantel ipleri ile örerek tek renk de olabilir masa örtüsü, dantel runner modelleri olarak, dantel yatak örtüsü modelleri olarak örebilirsiniz. Modelin yapılışını sizlere videolu olarak hazırladık. Yabancı örgü modellerinden. Benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Örgü dantel ve el işleri örneğimizin yapılışına geçelim.

Örgü Modelleri ve Yapılışları

Çok güzel bikr motif. Ve birçoyk yerde kullanabilirsiniz. Motifin sadece videolu olarak yapılışı mevcut. Bebek battaniyesi olarak örmek istiyorsanız en ideal ölçü 90 x 90. Ama sizler ihtiyacınıza göre her ölçüde örebilirsiniz. Dantel yatak örtüsü modellerinde de çok güzel duracak bir örnek. Motif için turuncu tonlarında güzel renkler tercih edilmiş. Her renk kombinasyonunda harika duracak bir motif.

Örgü Dantel ve El İşleri

Motif büyük ve oldukça güzel. Örgü dantel ve el işleri olarak dilediğiniz modelde kullanabilirsiniz. Motifin yapılışı ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılmakta. Dilerseniz kenar oyası modelleri olarak farklı örnekleri de kullanabilirsiniz.

Örgü Dantel ve El İşleri 2

Örgü Dantel ve El İşleri 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Şimdi ayrıntılı bir şekilde nasıl örüldüğünü izleyelim.

Kaynak : http://design-birdy.com/2019/03/13/crochet-sunflower-blanket/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler