Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dantelden Yapılmış Dekorasyon Fikirleri

Evde parça dantellerinizi kullanacağınız çok güzel dantel geri dönüşüm fikirleri ile ilgili bir galeri hazırladık. Aksesuar, sanat ve ev dekorasyonu için yapabilirsiniz. Bu güzel fikirleri eviniz için yapabilirsiniz. Evinizin her köşesinde zevkle kullanabilirsiniz. Dantelden lamba yapılışı bunların başında geliyor. Dantel modellerini her alanda kullanabilirsiniz. Kasnak içine yerleştirip dantel duvar süsü yapabilirsiniz. Yine kasnak içine dantel yerleştirerek dantel takı askılığı yapabilirsiniz. Kıyafetlerinizin üzerine, yakalarına , alt kısımlarına dikerek daha güzel hale getirebilirsiniz. Dantellerinizi birleştirerek dantel runner yapabilirsiniz. Dantel küpeler, bileklikle, dantel kolyeler yapabilirsiniz. Danteli tutkal ile birleştirerek dantelden dekoratif kase yapılışı ile mutfak dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Galeride hepsine ve daha fazlasına örnek bulabilirsiniz.

Eski Dantelden Neler Yapılır?

Dantelden Yapılmış Dekorasyon Fikirleri 19

İşte sizlere dantelden yapılmış birbirinden güzel dekorasyon fikirleri. Tüm alanlarda kullanabileceğiniz modası hiç geçmeyen, hiç eskimeyen danteller. Her çeyizde çeşit çeşit dantel modelleri olur mutlaka. Dantelden salon takımı modelleri, dantel mutfak takımı modelleri, havlu kenarları, bohçalar…. Hepsi mutlaka olur. El emeği göz nuru ürünler. Canım annelerimiz genç kızları için ilmek ilmek örerek birbirinden güzel örneklerden çeyizleri oluştururlar.

Galeride dantellerin modernize edilmiş hallerini göreceksiniz. Dantelleri boyayarak ta kullanabilirsiniz. Hadi birlikte görelim bu güzel ürünleri. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.theidearoom.net/diy-doily-craft-ideas

Benzer İçerikler
One thought on “Dantelden Yapılmış Dekorasyon Fikirleri”
  1. Ayten keçici dedi ki:

    Eski dantellerde yap ıkan ürünler çok güzel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler