Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pet Şişeden Bahçe Nasıl Yapılır?

Pet şişeleri değerlendirme projesi hazırladık. Bugün pet şişeleri keserek kendimize bahçe oluşturuyoruz. Pet şişeden bahçe nasıl yapılır detaylarıyla birazdan öğreneceğiz. Daha sonra bu bahçeleri balkonlarda, teraslarda veya yine bahçelerinizde kullanabilirsiniz. Pet şişe geri dönüşüm fikirlerinden zaman zaman bahsediyoruz. Saksılar, ayakkabılıklar, kalemlikler hazırladık. Bugün de küçük saksılar hazırlayarak bahçe yapımında kullanacağız. Bahçenizde istediğiniz sebzeleri, yeşillikleri yetiştirebilirsiniz. Bahçecilik fikirlerinde daha önce saksıda yetişen sebzelerden bahsettik. Domates, salatalık, patlıcan, biber, nane, kekik, fesleğen gibi birçok sebzeyi yetiştirebilirsiniz. Daha büyük saksılarda veya bahçelerde karpuz, kavun, kabak ta yetiştirebilirsiniz. Pet şişede soğan, sarımsak, patates yetiştirebilirsiniz. Pratik bilgilerde birçok bahçe üzerine paylaşımlar hazırlamıştık. Sebze bahçesi nasıl düzenlenir, dıy pet şişeden saksı yapılışını öğrenelim.

Pet Şişeden Bahçe Yapımı

Pet şişeleri kesiyoruz, boyuyoruz ve kendimize bahçe yapıyoruz. Marul, tere, domates, biber veya çeşit çeşit çiçekler yetiştiriyoruz. Küçük balkonlarda bu yöntemi kullanabilirsiniz. Teraslarınızda kullanabilirsiniz. Bahçeniz varsa çitlere, duvarlara pet şişeden saksıları yapabilirsiniz.

Pet Şişeden Bahçe Nasıl Yapılır?

Bahçemizi tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Bahçeyi hazırladıktan sonra içinde istediğimiz sebzeleri, çiçekleri yetiştirebiliriz. Şimdi pet şişeden bahçe nasıl yapılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler