Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pet Şişe Geri Dönüşüm Fikirleri

Pet şişe geri dönüşüm fikirleri sizler tarafından çok sevildi. Bundan dolayı sizler için hoşunuza gidecek bir galeri daha hazırladık. Havaların ısınması ile su içme ihtiyacı biraz daha artıyor. Soğuk içeceklerin tüketiminde de bir artış oluyor. Bu nedenle evimizde fazlaca pet şişe bulunuyor. Bu pet şişelerle çok güzel geri dönüşüm projeleri yapabilirsiniz. Pet şişeden neler yapılır diye düşünenler için muhteşem fikirler var resimler arasında. İhtiyacınıza karşılık gelen ürünlerden sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz.

Balkon dekorasyonunuz için pet şişeden saksı yapabilirsiniz. Telefonlarınız için pet şişeden telefon tutacağı yapabilirsiniz. Pet şişeden çocuklara etkinlik yapabilir, yaptığınız ürünleri birlikte boyayabilirsiniz. Yazın sineklerden ve sivrisineklerden korunmak için çok güzel sinek kovucular yapabilirsiniz. Galeride buna örnekler göreceksiniz. Yine galeride pet şişeden sepet yapımını, pet şişeden saksı yapımı, pet şişeden puf yapımını ve daha fazlasını göreceksiniz. Çocuklarınız için çok güzel pet şişeden oyuncaklar yapabilirsiniz. Buyurun galeriye.

Benzer İçerikler
3 thoughts on “Pet Şişe Geri Dönüşüm Fikirleri”
 1. Irene Salazar dedi ki:

  Sencillamente espectacular ,el trabajo con botellas de plástico y él bien que se le hace al planeta

  1. Ayşe dedi ki:

   thank you :)

 2. Ana dedi ki:

  Muchas gracias por hacernos comprender que cada uno desde su hogar puede hacer mucho por cuidar nuestro planeta. Las ideas que proponen son muy buenas.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler