Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuktan Kiraz Kolye Yapılışı

Evde takı tasarım modelleriyle devam ediyoruz. Yaza çok yakışacak bir kolye yapılışı hazırladık. Boncuktan kiraz kolye yapılışı. Ayrıca boncuktan kiraz küpe yapılışı ve kiraz halhal yapılışını da videodan öğreneceğiz. Daha sonra kendimize, kızlarımıza, sevdiklerimize veya satış için boncuktan kolye modellerini yapacağız. Çok şık duruyor. Hatta bu modeli gözlük zinciri olarak da yapabilirsiniz. Güzel duracaktır. Biraz daha ağır, abiye kolye modellerine göz atmak isterseniz boncukla kolye yapımına göz atabilirsiniz. Özel günlerinizde kullanacağınız çok şık bir kolye. Parça ipleriniz varsa eğer onları değerlendirmek içinde kolyeler yapabilirsiniz. Anahtarlıklar yapabilirsiniz. Detaylara ise örgü top kolye yapılışından ulaşabilirsiniz.

Kiraz oyası olarak da kullanacağınız çok hoş bir örnek. Mesela sadece kirazları yaparak tığ oyası modelleriyle birleştirerek yazmalara oya yapabilirsiniz. Sadece kiraz yapılışı küpe modellerindeki gibi olacak. İğne oyalarından, mekik oyalarından da kiraz oyası yapımından bahsetmiştik. Yine o modelleri de takı yapımında kullanabilirsiniz. Mekik oyası kiraz yapılışı ve iğne oyası kiraz modeli yapılışı video anlatımla nasıl yapıldıklarını öğrenebilir takı yapımında da kullanabilirsiniz. Hazırsanız son olarak videoya geçelim ve boncuktan kiraz kolye yapılışını öğrenelim.

Boncuktan Kiraz Kolye Nasıl Yapılır?

Kolye, küpe ve halkalıyla güzel bir takım hazırladık. Halhalı bileklik olarak da kullanabilirsiniz. Bilekliğinize yapmak uygun olacaktır. Hobi dünyasına ait bu kirazlı modeli takı, oya, süsleme gibi çeşitli yerlerde kullanabilirsiniz. Bunun için yeşil ve kırmızı boncuğa ayrıca boncuk iğnesine ihtiyacımız olacak. Ara renk olarak ise beyaz, siyah, kahverengi gibi boncukları seçebilirsiniz.

Boncuktan Kiraz Kolye Yapılışı

Boncuktan Kiraz Kolye Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Tatil günlerinde kızlarımızla birlikte, çocuklarımızla birlikte yapabiliriz. Hediyelik fikirler veya satış içinde düşünebilirsiniz. O halde hemen anlatıma geçip boncuktan kiraz kolye yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler