Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü

Videolu, Tahta Mandalla Yapılan Çalışmalar

Tahta mandalla yapılan tasarımlar ile ilgili sizlere çok güzel videolar hazırladık. Sizlerde kendiniz için yapabilirsiniz. Kolayca çevrenizde bulacağınız malzemelerden yapabileceğiniz 4 farklı çalışma. Tahta mandalla yapılan etkinlikleri çocuklarınız ile birlikte yapabilirsiniz. Eminim çok keyif alacaklardır. Sandalye ve kuyu yapımını onlarla yapabilirsiniz. Dilerlerse oyunlarında da kullanabilirler bu güzel çalışmaları. Daha önce sizlere dondurma çubuğundan kuyu yapımını göstermiştik. Aynı teknik tahta mandal kullanılarak yapılmış. Elinizde olan malzemeleri kullanabilirsiniz. Tahta mandaldan uçak yapabilirsiniz çocuklarınız için. El yapımı oyuncakları sizin elinizden olunca daha çok seveceklerdir. Yine birçok farklı çalışmada kullanacağınız tahta mandaldan şövale yapımı yapabilirsiniz. İster telefon tutucu olarak, ister kartvizit koymak için , isterseniz de çocuklarınızın resim yapması için kullanabilirsiniz.

1- Tahta Mandaldan Kuyu Yapımı

Birçok alanda kullanabilirsiniz. Dekorasyon ürünü olarak, proje ödevlerinde bahçe süslemede kullanabilirsiniz. Teneke kutu, tahta mandal, kağıt çiçekler , kurdele  ve sıcak silikona ihtiyacınız olacak.

 

2- Tahta Mandaldan Sandalye Nasıl Yapılır?

Sandalye yapımını birçok alanda kullanabilirsiniz. Telefon tutucu olarak kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın oyun oynarken kullanmaları için yapabilirsiniz. Sallanan sandalye yapımı için tahta mandala, sıcak silikon veya tutkala ihtiyacınız olacak. Adım adım nasıl yapıldığı videoda gösterilmekte.

3- Tahta Mandaldan Peçetelik Yapımı

Peçetelik için tahta mandala ve sıcak silikona ihtiyacınız olacak. Mutfak dekorasyonunuza renk katacak bu güzel çalışma.

4- Tahta Mandaldan Hamak Nasıl Yapılır?

Yine güzel bir çalışma . Birçok alanda kullanabilirsiniz. Tahta mandala, ipe ve sıcak silikona ihtiyacınız olacak. Yapmak isteyenler için videoda ayrıntılı bir şekilde yapılışı verilmekte.

Benzer İçerikler
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler