Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İkea Hasır Sepet Yapımı

Ev dekorasyonumuz için harika bir çalışma hazırladık. İkea hasır sepet yapımı. Hasır kullanmıyoruz. Hasır görünümü vererek çok şık kendin yap projelerinden hasır sepet modelleri yapıyoruz. Ev dekorasyonunda dilediğimiz yerde kullanıyoruz. Nasıl kullanabiliriz örneklerde hazırladık. Sizce sepeti nasıl yapıyoruz. Hangi malzemeleri kullanıyoruz. Hasır kullanmıyoruz demiştik. Evet hemen söylüyorum. Gazete kullanıyoruz. Evet yanlış duymadınız. Gazete. Daha önce gazeteden sepet yapımı hazırlamıştık. Gazeteden sepet yapımı hazırlayıp dilediğimiz renklerle boyayabiliriz. Ev dekorasyonumuza uygun akrilik boyalar kullanabiliriz. İkea hasır sepet yapımında kullanacağımız çok güzel boyalar var. Onları kullanabilirsiniz.

Şimdi daha önce yaptığımız sepet modellerine değinmek istiyorum. Gazeteden kare sepet nasıl yapılır hazırlamıştık. Tüm talimatları resimli olarak hazırlamıştık. Gazeteden sepet yapımı aşamaları takip ederek kolaylıkla yapabiliriz. Önce gazeteden tüpleri hazırlıyoruz. Sonda istediğimiz çalışmayı yapıyoruz. Gazeteden fincan yapımı mutfak dekorasyonunda kullanacağımız çalışmalardan. Şimdi ise yine çok beğeneceğimiz gazeteden sepet yapımı anlatımlı model hazırladık.

İkea Hasır Sepet Nasıl Yapılır?

Gazeteden sepet yapımı püf noktalarıyla birlikte videoda tüm detaylarıyla anlatılmakta. Dergilerimizi, kitaplarımızı, hobi malzemelerimizi, battaniyeleri, örgü iplerimizi… Kısaca her şeyi koyabileceğimiz bir sepet yapıyoruz. Kağıttan sepet yapımı kolay projelerden. Belki ilk defa yaptığınız için zorlanabilirsiniz.

İlk olarak ikeadan sepet modellerinin görünümüne bakalım.

İkea Hasır Sepet Yapımı 1

İkea Hasır Sepet Yapımı 3

İkea Hasır Sepet Yapımı 4

İkea Hasır Sepet Yapımı 9

İkea Hasır Sepet Yapımı 2

İkea Hasır Sepet Yapımı 8

İkea Hasır Sepet Yapımı 6

İkea Hasır Sepet Yapımı 7

İkea Hasır Sepet Yapımı 5

Evet şimdi videoda yapacağımız sepeti görelim ve ardından videoyu izleyelim.

İkea Hasır Sepet Yapımı

Aynısı değil mi. İkea rattan sepet yayında.

Kaynak: https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ev-duzenleme/kutular-ve-sepetler/sepetler/00138432/branas-sepet.aspx

https://www.ikea.com.tr/urun-katalogu/ev-duzenleme/kutular-ve-sepetler/sepetler/00282405/branas-sepet.aspx

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler