Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Plastik Şişeden Kelebek Yapımı

Çok güzel bir geri dönüşüm fikri. Plastik şişeleri atmıyoruz. Onlardan renk renk kelebekler yapıyoruz. Evimizin her köşesini kelebeklerde donatıyoruz.  Yine güzel bir DIY projesi ile karşınızdayız. Bu güzel projeyi evde çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Birlikte yaptığınız kelebekleri çocuklarınızın odasına asabilirsiniz. Kendi yaptığı süsleri kullanmak onların çok hoşuna gidecektir. Çevre kirliliğine zarar veren plastik şişelerden çok eğlenceli kelebekler yapıyoruz. Ve etrafınızda kolayca bulacağınız malzemelerden. Geri dönüşüm projeleri olarak çocuklarınıza konserve kutusundan müzik aleti yapımı yapabilirsiniz. Eski valizden neler yapılır daha önce paylaşmıştık. Ev dekorasyonunda kullanacağınız çok güzel projeler hazırlayabilirsiniz. Plastik kasadan neler yapılır neler. Siz yeter ki malzemelere yeni bir hayat vermeye karar verin. Bizde fikir çok.

Plastik Şişeden Kelebek Nasıl Yapılır?

Malzemelerimiz plastik şişe, makas, kelebek kalıbı,yapıştırıcı, kalem,  oje, parlatıcı oje. Dekorasyon için kullanabilirsiniz. Yine sizlere fikir verecek resimler göreceksiniz. Duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Dönenceler yapabilirsiniz. Çiçeklerinizin üzerine kelebekler kondurabilirsiniz. Şimdi plastik şişeden kelebek yapılışı videolu olarak görelim.

Şimdi yapılışını resimli görelim. Ve fikir oluşturacak fotoğrafları görelim. Yaptığınız geri dönüşüm fikirlerini bizlerle paylaşabilirsiniz. Önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Sitemize üye olarak kendiniz paylaşabilirsiniz. Herkese bol hobili günler.

Videolu, Plastik Şişeden Kelebek Yapımı 6

Videolu, Plastik Şişeden Kelebek Yapımı 3

Videolu, Plastik Şişeden Kelebek Yapımı

Videolu, Plastik Şişeden Kelebek Yapımı 4

Videolu, Plastik Şişeden Kelebek Yapımı 9

Videolu, Plastik Şişeden Kelebek Yapımı 10

Videolu, Plastik Şişeden Kelebek Yapımı 8

Videolu, Plastik Şişeden Kelebek Yapımı 7

Videolu, Plastik Şişeden Kelebek Yapımı 2

Videolu, Plastik Şişeden Kelebek Yapımı 5

Videolu, Plastik Şişeden Kelebek Yapımı 1

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler