Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dondurma Çubuklarından Neler Yapılır?

Abeslang çubukları olarak da geçiyor. Ben netten okul öncesi çocuklar için etkinlik malzemeleri satan yerden almıştım. Bugün güzel bir galeri hazırladık. Dondurma çubukları ile yapılan tasarımlar. Galeri içinde dondurma çubuklarından etkinlikler, dondurma çubuğundan ev yapımı, çerçeveler, dondurma çubuğundan kitap ayracı , kalemlikler, bardak altıkları, saksılar ve daha birçok farklı çalıma var. Sizde beğendiğiniz sevdiğiniz çalışmaları yapabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte de yapabilirsiniz. Çok güzel onlarla birlikte yapacağınız çalışmalar var. Dondurma çubuklarının üzerine cırt cırt yapıştırarak dondurma çubuklarından lego yapabilirsiniz. Sizlerle nasıl yapıldığını daha önce paylaşmıştık. Dondurma çubuklarından dekoratif ayna modelleri de yapabilirsiniz. Tek renk aldığınızda çubukları istediğiniz renkte boyayabilirsiniz.

Şimdi sizlere videolu olarak dondurma çubuğundan kalemlik nasıl yapılır videolu olarak hazırladık. Şimdi videoyu izleyerek renk renk kalemlik modelleri yapabilirsiniz.

Dondurma çubukları renkli olarak da satılıyor , tek renk orjinal renginde de . İstediğiniz şekilde alabilirsiniz. Tek renk olarak aldığınızda istediğiniz renge boyayarak çalışabilirsiniz. Renkli aldığınızda rengarenk olan çalışmalarınız için kullanabilirsiniz. Her zevke uygun dondurma çubuklarından yapılmış 80 tane tasarım ürün hazırladık. Etkinlikler var, kuş yemlikleri var, peçetelikler var, dondurma çubuklarından takı askılığı yapımı var, evler, beşikler, yataklar, sandalyeler var. Mini mobilyalar yaparak birçok dekorasyonda kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın oynaması için yapabilirsiniz.

Şimdi dondurma çubukları ile yapılan tasarımları görme vakti.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/406238828866115027/

Benzer İçerikler
3 thoughts on “Dondurma Çubuklarından Neler Yapılır?”
 1. Hicran cryda dedi ki:

  Bunlar nasıl yaptığınızda paylaşabilirsiniz.

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Hicran Hanım. Bazı modelleri yapılışı mevcut. Sitemizden dondurma çubuğu olarak aratabilirsiniz. Yapılışı olan modellere ulaşabilirsiniz.

 2. cmr dedi ki:

  bardak altligi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler