Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dondurma Çubuklarından 15 Harika Tasarım

Dondurma çubuklarından yapılmış harika 15 tane ev modeli hazırladık sizler için. Bu ev modellerini çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Yapacağınız birçok tasarımda dondurma çubuklarını kullanabilirsiniz. Almak isteyenler nette abeslang çubukları olarak aratıp satış yapan siteleri bulup oradan temin edebilirler. Okul öncesi etkinlik olarak da birçok projede dondurma çubuklarını kullanabilirsiniz. Bizde daha önce sizler için birçok projeye yer verdik. Dondurma çubuklarından ayna modeli yapımını gösterdik. Yine dondurma çubuklarından takı askılığı yapımını gösterdik. Dondurma çubuklarını evde kendinizde boyayabilirsiniz. İsteyenler renkli olarak satılıyor. O şekilde de temin edebilirsiniz. Yine çocuklarımız için güzel bir etkinlik yapmıştık. Dondurma çubuklarından mızıka yapımını birlikte görmüştük. Yazın gelmesi ile dondurma daha çok yeniyor. Yediğimiz dondurmaların çubuklarını atmayarak bu geri dönüşüm projelerinde kullanabiliriz.

Dondurma Çubuğundan Neler Yapılır

Galeride sizler için farklı şekillerde hazırlanmış ev modelleri göreceksiniz. Ben kuş yuvasına bayıldım. Kızım için çiftlik evi yapmayı düşünüyorum. Oynarken daha eğlenceli olması için.

Dondurma çubukları ile çalışmak eğlenceli olsa gerek. Dondurma çubuklarını birbirine tutkal ile yapıştırabilirsiniz. Maliyeti düşük çocuklar için çok eğlenceli bir proje. Hadi birlikte görelim birbirinden güzel evleri.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler