Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kartondan Oyuncak Yapımı

Çocuklarımızın çok seveceği 2 oyuncağın yapılışını hazırladık. İlk oyuncağımız resimlerle anlatımını hazırladık. Diğer oyuncağımızı videolu olarak. Kız ve erkek çocuklarımız için harika 2 oyuncak. Evde kartondan otoyol yapımı erkek çocuklar için diğer oyuncağımız kız çocukları için. Aslında bir ayrım yapmadan her çocuğumuzda her iki oyuncak ile oynayabilir. Kızım arabalarla oynamaktan çok hoşlanıyor. Bebeklerle oynamaya çok sonradan başladı. Okul öncesi etkinlikleri ile çocuklarınızla da birlikte yapabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde kağıttan bebek nasıl yapılır güzel bir proje hazırlamıştık. Çocuklarımızın ilgisini çekebilir ve birçok çalışma yapabilirsiniz. Tuvalet kağıdı rulosundan araba yapımı da çok sevilen projelerden. Kartondan basit oyuncak yapımını çok sevecek akşamdan hazırlayıp sabah çocuklarınıza hemen  sürpriz yapacaksınız. Kartondan oyuncak yapımı aşamalarına geçelim ve çocuklarımızın eğlenceli vakit geçireceği oyuncakları hazırlayalım.

Kartondan Oyuncak Nasıl Yapılır?

Kartondan oyuncak ev yapımı ve kartondan otopark yapımı hazırladık. Tuvalet kağıdı rulosu, karton, havlu peçete rulosu, sıcak silikon, ağaç dalları gibi eşyalara ihtiyacımız olacak. Hayal gücünüzü kullanarak harika projeler, tasarımlar, evler hazırlayabilirsiniz.

Önce ev yapımı ile başlayalım kartondan oyuncak yapımına. Tuvalet kağıdı rulosu, karton, makas, ağaç dalları ile ev yapmaya başlayabiliriz.

Kartondan Oyuncak Yapımı 6

Malzemeleri hazırladıktan sonra hayal gücümüzü kullanarak birçok ev yapabiliriz. Tasarlayabiliriz. Yapıştırmak için sıcak silikon kullanabilirsiniz. Çadırlar, merdivenler, salıncaklar yapabilirsiniz. Şimdi evin yapılışını resimli olarak inceleyelim.

Kartondan Oyuncak Yapımı 7

Kartondan Oyuncak Yapımı 9

Kartondan Oyuncak Yapımı 8

Kartondan Oyuncak Yapımı 10

Kartondan Oyuncak Yapımı 11

Kartondan Oyuncak Yapımı 12

Kartondan Oyuncak Yapımı 13

Kartondan Oyuncak Yapımı 14

Kartondan Oyuncak Yapımı 15

Kartondan Oyuncak Yapımı 16

Ev çok güzel oldu. Farklı farklı modeller yapabilirsiniz.

Kartondan Oyuncak Yapımı 5

Kartondan Oyuncak Yapımı 4

Kartondan Oyuncak Yapımı 3

Kartondan Oyuncak Yapımı

Kartondan Oyuncak Yapımı 1

Kartondan Oyuncak Yapımı 2

Kartondan Oyuncak Yapımı 17

Evi tamamladık. Şimdi otopark yapımını videolu olarak izleyelim. Boyayabilirsiniz oyuncakları, kartonlar ile kaplayabilirsiniz.

Kaynak : https://lottiemakes.blog/2019/08/01/how-to-make-a-recycled-cardboard-treehouse/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler