Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3D Kartpostal Nasıl Yapılır?

Muhteşem bir çalışma, 3d kartpostal. El yapımı kartpostal modelleri olarak yapabilirsiniz. Özel günlerinizde içine küçük bir not yazarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hemde sizin ellerinizle hazırlanmış çok güzel üç boyutlu kartpostal. Çiçekli kart yapımı adım adım videoda anlatıldı. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz. Bende kızımla birlikte böyle bir çalışma yapsam mı acaba diye düşünüyorum. Daha önce böyle bir çalışma yapmadık. Eminim çok keyif alacaktır. Büyüklerine hediye edebilir. Eminim onlarda aldıkları bu hediyeden dolayı çok mutlu olacaklardır. Hediyelik fikirler için kokulu taş modelleri de yapabilirsiniz. Kokulu taş çerçeve modelleri hazırlayabilirsiniz. Kutu kaplama örnekleri hazırlayabilirsiniz. Ev dekorasyonuna renk katacaktır. Çeşit çeşit örgü modellerinden de hediyeler hazırlayabilirsiniz. Şal modelleri, yelek modelleri, lif modelleri yapabilirsiniz.

El Yapımı Kartpostal Nasıl Yapılır?

Kartpostal yapımı örneklerinde bulunan çiçeklerin renklerini istediğiniz gibi hazırlayabilirsiniz. Dışı için kullanılan kartonu da istediğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Çeşit çeşit , renk renk çiçeklerden oluşan kartpostallar hazırlayabilirsiniz. Bu keyifli çalışmayı çocuklarınızla birlikte hazırlayabilirsiniz.

Kartpostal için önce 10 x 10 cm ölçülerinde 7 tane kağıt keserek başlıyoruz. Sonra bu kağıtları üçgen olacak şekilde köşeden köşeye 3 kez katlıyoruz. Ve videoda olduğu gibi keserek ve boyama işlemlerini yaparak kartı hazırlıyoruz.

 

Benzer İçerikler
One thought on “3D Kartpostal Nasıl Yapılır?”
  1. Ahmet Kerem dedi ki:

    Çok Güzel.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler