Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ponponlu Sandalet Yapımı

Evet baştan ayakkabı, sandalet imal etmiyoruz ama daha önce giydiğimiz sandalet modellerini yeniliyoruz. Ponponlu sandalet yapımı için bu güzel geri dönüşüm projesi sizlere fikir versin. Sizde ayakkabılarınızı, sandalet, terliklerinizi yenileyin. Ayakkabı yenileme olarak sizlere birçok proje hazırlamıştık. Boyayarak, püsküller ekleyerek, kumaşla kaplayarak eski görünümlerinden yepyeni görünümlerine kavuşturmuştuk ayakkabılarımızı. Veya sadece tabanlarını kullanarak üzerini örgü ile tamamlamıştık. Bez ayakkabı boyama projesi beyaz ayakkabılarınızı istediğiniz desenlerde boyayacağınız projelerden. Dıy ayakkabı yenileme projesi isi ayakkabıyı kumaşla kapladığımız projelerden. Eski ayakkabı yenileme projesi ise taşlarla yaptığımız projelerdendi. Şimdi yaptığımız ponponlu sandalet yapımı ise yepyeni bir proje.

Ponponlu Sandalet Yapımı 7

Renkli Ponponlu Sandalet

Renginden, deseninden, şeklinden sıkıldığımız sandaletlerimizi yeniliyoruz. Atmaya kıyamadığımız sapasağlam olan sandaletlerimizi, ayakkabılarımızı yeniliyoruz. Deri, bez tüm sandaletleriniz için bu adımları uygulayabilirsiniz. Ponponlu sandalet yapımı için istediğimiz renklerde ponpon kullanıyoruz. Ponpon şeritler var onları da kullanabilirsiniz. Ayakkabı üzerinde kullanacağımız tuhafiye malzemelerini ayakkabının modeline göre seçebilirsiniz. Örgü bileklik modelleri örüp yine ayakkabı üzerinde kullanabiliriz. Çeşitli renk ve desende pullar, boncuklar, püsküller kullanabilirsiniz. Tüm kullanacağınız malzemeleri tuhafiyelerde bulabilirsiniz. Hobi marketlerde veya nette de satışı mevcut. Dilediğiniz malzemeyi kullanarak ayakkabı üzerine sıcak silikon ile yapıştırabilirsiniz. Güçlü bir yapıştırıcı kullanabilirsiniz.

Ponponlu sandalet yapımı oldukça kolay. Benimde organze çiçeklerle süslenmiş bir sandaletim var. Çok seviyorum. Renkli, bohem ayakkabı modellerini. Sizde elinizde olan ayakkabıları dilediğiniz gibi yenileyebilirsiniz.

Şimdi ponponlu sandalet yapımının öncesi ve sonrası halini görelim.

 

Ponponlu Sandalet Yapımı 1

Ponponlu Sandalet Yapımı 2

Ponponlu Sandalet Yapımı 3

Ponponlu Sandalet Yapımı 4

Ponponlu Sandalet Yapımı 5

Ponponlu Sandalet Yapımı 6

Ponponlu Sandalet Yapımı 7

kaynak : https://www.perlesandco.co.uk

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler