Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bardak Altlığı Modelleri ve Yapılışları

Sizlere çok güzel bardak altlığı modelleri hazırladık. Ve içinde birçok modelin yapılışı ile birlikte verdik. Satış yapmak için , kendinize örmek için birbirinden güzel modeller. Bayılacaksınız. Tığ işi örgü modellerinden oluşan güzel bir örgü bardak altlığı anlatımlı. Daha önce de sizlere birçok farklı şekil ve desenlerde bardak altığı yapılışı anlatımı verdik. Beğendiğiniz birçok örgü modelini bardak aldığı olarak yapabilirsiniz. Battaniye modellerindeki örnekleri kullanabilirsiniz.

Galeride gördüğünüz birçok fotoğrafın yapılışını daha önce sizlerle paylaşmıştık. Kalp mandala yapımı bunlardan sadece bir tanesi. Yine yuvarlak motif yapımı ile güzel bir örnek paylaşımında bulunmuştuk. Bardak altlığı olarak yapabilirsiniz. Kalan kumaşları değerlendirme işlemi yaparak etrafını tığ ile oyalayıp bardak altlığı modelleri yapabilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde güzel bir fikir. Renk renk bardak altlıkları yapabilirsiniz. Evde, işte , ofiste  herkes çok beğenecektir.

Bardak Altlığı Modelleri Yapımı

Bu galeride sizler için şemalı birçok anlatıma yer verdik. Her modelden her renkten örnek görmek mümkün. Her zevke hitap eden el emeği ürünler. Sizlerde kendinize yapabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Evlenecek arkadaşlarınızın, akrabalarınızın çeyizlerine hediye olarak yapabilirsiniz. Hadi şimdi birlikte görelim 100 den fazla bardak altığı modellerini.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/AWaLW2edZpZBvM1Lcnq1aO_39YDpuPvxxaVdeSoFL6nmw6EEE3EDMcA/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler