Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Deniz Kabuğuyla Yapılan Dekoratif Süsler

Sahilden topladığımız çeşit çeşit deniz kabuklarıyla muhteşem kendin yap projeleri hazırlayabiliriz. İşte tam da bu yüzden en güzel modellerden oluşan bir galeri hazırladık. Deniz kabuğuyla yapılan dekoratif süsler evinize renk katacak. Hatta bu çalışmalardan satışlar yapabilirsiniz. Hediyelik fikirler olarak da düşünebilirsiniz. Kendi yaptığınız ürünleri hediye etmek en güzel şey olsa gerek.

Deniz Kabuğuyla Yapılan Dekoratif Süsler 63

Doğada, denizlerde çok güzel büyüklü küçüklü çeşit çeşit modellerde olağanüstü deniz kabukları var. Büyük olanları hiçbir işlem yapmadan evinizde dekor ürünü olarak kullanabilirsiniz. Küçükleri ise bir araya getirerek en güzel midye kabuğundan süsler yapabilirsiniz. Deniz kabuğundan çerçeve, deniz kabuğundan lamba, deniz kabuğu duvar süsü gibi. Deniz kabuklarından bileklik, kolye, halhal, anahtarlık yapabilirsiniz. Mesela deniz kabuğundan bileklik yapımı kolay ve şık bir model. Deniz kabuğu boyama örneklerini de incelemenizi öneririm. Deniz kabuklarını boyayarak ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Mandala boyama örnekleri, peçete dekupaj tekniklerini uygulayabilirsiniz. Deniz kabuğu makrome duvar süsü yapılışı çok hoşunuza gidecek. Makrome yaprak yapımı ve deniz kabuklarını birleştirerek en güzel makrome duvar süsünü yapmıştık. Şimdi yine en güzel örnekleri içinde barındıran deniz kabuğuyla yapılan dekoratif süsler hazırladık. İnceleyelim.

Deniz Kabuğuyla Yapılan Dekoratif Süsler 64

Deniz Kabuğundan Neler Yapılır?

Duvar süsleri, şelaleler, tablolar, anahtarlıklar, taçlar, mumluklar, aynalar… Çeşit çeşit ürünler çalışabilirsiniz. Bu ürünlerin aynısının yada benzerlerinin nasıl yapıldığını anlatan 3 tane video hazırladık. 2 tanesinde  deniz kabuğundan şelale yapılışı var. Biri büyük biri küçük. Beğendiklerinizi yapabilirsiniz. İlk videoda ise 10 farklı proje var. Şimdi o videoları inceleyelim.

Son olarak en güzel modelleri içinde bulunduran galeriyi inceleyelim. Böylece deniz kabuğuyla yapılan dekoratif süsleri incelemiş beğendiklerimizi yapmaya başlamış olacağız.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler