Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sandalye Çorabı

Bence herkes bu sandalye çorabını yapmalı. Eski kazaklardan, keçelerden, örgü modellerinden, amigurumilerden, şiş örgü modellerinden, tığ işi örgü modellerinden sandalye çorabı modelleri yapabilirsiniz. Sizlere fikir verecek güzel bir galeri hazırladık. Kolay ve güzel modeller var galeri içinde. Yapılışları yok ama resimlere bakarak örebiliriz. Dikebiliriz. Daha önce tığ işi sandalye çorabı nasıl örülür paylaşmıştık. O modelden yola çıkarak istediğiniz renklerde çoraplar örebilirsiniz. Şiş örgülerle, haraşo örgü modelleri ile de sandalye çorabı örebilirsiniz. Tığ işinden fıstıklı, çapraz ilmek örgü modeli ile çoraplar örebilirsiniz. Kullanmadığınız, giymediğiniz kazakları, hırkaları keserek çorap haline dönüştürebilirsiniz. Düğmeler, boncuklar ile çorapları süsleyebilirsiniz. Galeri içinde sizlere fikir verecek birçok model var. Hadi şimdi sandalye çorabından oluşan galeriyi inceleyelim.

Dekoratif Sandalye Çorabı Örnekleri

Örgülerden, keçelerden, eski kazaklardan, eski kotlardan değerlendirmek için sandalye çorapları yapabilirsiniz. Eski kotları değerlendirme projesi olarak da güzel fikirler. Sandayenin ayağına uyacak şekilde kesebilirsiniz. Dikiş payı bırakarak. Daha sonra elde, dikiş makinesinde dikebilirsiniz. Tüm sandalyelere, koltuklara da uyarlayabilirsiniz çorapları.

Komşuları rahatsız etmemek için herkesin yapması gerek diye düşünüyorum. Bazıları sandalyeyi kaldırmadan çekiyor ve sinir edici bir ses çıkıyor. O yüzden kimseye rahatsızlık vermemek için çorapları yapalım. Hem şık hemde oldukça kullanışlı. Şimdi 40 tan fazla birbirinden güzel sandalye çorabı örneklerine göz atalım.

 

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler