Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuk Odası Aksesuarları

Çocuk odalarını dekore etmek isteyenler için fikir arayanlar, model arayanlar çocuk odası aksesuarları yazımızı mutlaka incelemeliler. Çocuk odası dekore ederken galerideki sizin için hazırladığımız fotoğrafları incelemeden dekore etmeyin. Sizler için çok güzel çocuk odası dekorasyon fikirleri hazırladık. İçinde dar alanları nasıl kullacağınıza ait birçok fotoğraf bulacaksınız. Kapı arkalarını nasıl değerlendirebilirsiniz göreceksiniz. Çok şık oyuncakları depolama alanları, dolap modelleri, kitaplık modelleriçalışma masası modelleri ve daha birçok farklı fikir bulacaksınız.

Çocuk odalarını dekore ederken onlar için okuma köşeleri oluşturabilirsiniz. Kızılderili çadırı yapımı yaparak içini çeşitli kırlent modelleri ile doldurarak çocuk okuma köşesi yapabilirsiniz. Eminim oradan hiç çıkmak istemeyeceklerdir. Çok keyifli oyunlar oynayacaklardır çadırlarının içinde. Çok güzel , şık, sevdikleri figürlerde örgü tabure modelleri yapabilirsiniz. Kuzular, zürafalar, yıldızlar, mantarlar, civcivler…. Örgü ipinden top dönenceler yapabilirsiniz. Daha önceki örgülerinizden kalan evde kalan ipleri değerlendirmek için güzel bir proje. İçine ışık yerleştirebilirsiniz. Bu şekilde gece lambası olarak da kullanabilirsiniz. Masalar üzerini kara tahta ile boyayarak yazı yazmaları , resim yapmaları için alan oluşturabilirsiniz. Kapı arkalarına çantalar asarak kirli çamaşırlarını koymalarını sağlayarak düzenli olma alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Çocuklarınızın arabalarını koymaları için oldukça güzel ve dekoratif raf modelleri yapabilirsiniz.

Çocuk Odası Dekorasyon Fikirleri

Sizlere çocuk odalarınız için yapacağınız çok güzel dekorasyon fikirleri hazırladık. Daha çok dolap modelleri, depolama alanları ve masa modelleri ile ilgili resimler bulunuyor.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/258464466092713732/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler