Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Evde Duvar Süsü Yapımı

Kartondan, çöp şişlerden duvar süsü yapıyoruz. Çocuklarımızla birlikte yapacağımız harika bir etkinlik olacak. Balkon duvarlarını süslemek için çocuk odası dekorasyonunda, salon dekorasyonunda kullanılabilecek yapması keyifli şahane bir kendin yap projesi. Dekorasyonda çocuklarınızla birlikte yapacağınız projeler arıyorsanız ve evinizin en güzel yerinde kullanmak istiyorsanız tam aradığınız model olacak. 4 farklı projenin yapılışını öğreneceğiz. Ders aralarında, tatil günlerinde sıkılan çocuklarla eğlenceli vakit geçireceğiz. Hem böyle projeler çocukların hayal dünyasını geliştirecek ailesi ile bağını kuvvetlendirecektir. Okul öncesi etkinliklerinde böyle güzel duvar süsü yapımı örneklerini yapıp birde kullanmaya başladığınızda eminim çocuklarınız çok daha mutlu olacaktır. Ve kendine değer verildiğini sevildiğini hissedecektir. Mesela çocuklarımızda kasnak duvar süsü yapımını da deneyebiliriz. Evde kalan ipleri değerlendirmek için bebek odası dekorasyonunda kullanmak için harika bir çalışma. Kardeşi olacak çocuklar, abi olacak abla olacak çocuklar kendi elleriyle kardeşlerine süsler hazırlayabilirler. İplerle yapılmış duvar süsü ideal bir model. Daha fazla duvar süsleme fikirleri, okul öncesi etkinlik fikirleri için önceki içeriklerimiz inceleyebilirsiniz. Şimdi evde duvar süsü yapımı aşamalarına göz atalım.

Duvar Süsü Yapımı Kolay

Çöp şiş, kürdan, karton, sıcak silikon gibi eşyaları kullanarak 4 farklı şekilde duvar süsü yapacağız. Balkon, teras veya çocuk odalarında yada evimizin istediğimiz bölümünde kullanabiliriz. Evde duvar süsü yapımı örneği çocuklarımızla birlikte de yapabileceğimiz kolay modern projelerden.

Evde Duvar Süsü Yapımı

Yapması keyifli projelerden. Eğer hazırsanız hemen aşağıda bulunan videodan duvar süsü nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler