Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kağıttan Sepet Yapımı Kolay

Dekoratif sepet modellerine bir yeni kendin yap çalışması daha ekliyoruz. Kağıt olarak daha önce çözdüğümüz test kitaplarını kullanabiliriz. Eski gazete kağıtlarını değerlendirmek için gazeteleri kullanabilirsiniz. Kağıttan sepet kapımı kolay ve çok dekoratif çok şık duruyor. Daha önce benzer şekilde eski gazetelerden sepet modelleri yapmıştık. Değişik tarzda ekleme şekilleri yaparak sepetler hazırladık. Ev dekorasyonunda evimizin istediğimiz bölümde kullandık. Elinizde olan gazeteleri, test kitaplarını değerlendirerek dekoratif objeler yapabilirsiniz.

Bu paragrafta daha önce yaptığımız kağıttan sepet yapımı modellerine değineceğiz. Mesela aynı tarzda yaptığımız ve gazeteleri kullandığımız gazeteden dikdörtgen sepet nasıl yapılır inceleyebilirsiniz. Gazeteden sepet yapımı aşamaları ise iki katlı raflı yaptığımız modellerden. Mutfakta, banyoda kullanabilirsiniz. İkea hasır sepet yapımı ise kullanmayı en çok sevdiğiniz modellerden olacak. Son olarak yeni modelimize geçip kağıttan sepet yapımı kolay modelin anlatımını öğrenelim.

Eski Test Kitaplarından Sepet Nasıl Yapılır?

Eski sorularını çözdüğümüz test kitapları, müsvedde kağıtlar veya eski gazeteler – dergiler… Birazdan paylaşacağımız sepette istediğiniz kağıdı kullanabilirsiniz. Aşamalarını, sepetin nasıl yapıldığını hep birlikte öğreneceğiz. Yine yaptığınız sepetleri akrilik boyalarla istediğiniz renklerde boyayabilirsiniz. Ev dekorasyonunuza uygun renkleri seçebilirsiniz. Boya olarak sprey boyaları da kullanabilirsiniz.

Kağıttan Sepet Yapımı Kolay

Çok güzel görünüyor değil mi. Eminim yapılışını çok merak ettiniz. O halde hemen videoya geçip kağıttan sepet yapımı kolay modelin tüm detaylarını öğrenelim.

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Kağıttan Sepet Yapımı Kolay”
  1. Doğayı koruyan bir öğretmen dedi ki:

    Sizi çok seviyorum iyiki varsınız bursadan selamlar hayırlı işler #savetheplanet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler