Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ahşap Paletten Neler Yapılır?

Çocuklarımız için eğlenceli projeler var. Parklar, kum oyunları, tırmanma parkurları, mutfak… Ahşap paletten neler yapılır? Birazdan sizlerle paylaşacağımız eğlenceli projeler yapılır. Bu tarz eşyaları geri dönüşüm olarak tekrar hayatımıza sokuyoruz. Yepyeni bir tasarımla yeniden kullanıyoruz. Mesela paletten balkon için, teras için, bahçe için çok şık paletten koltuk yapımı yapabilirsiniz. Pratik bahçe tasarımları ve bahçe dekorasyon örnekleri hazırlayabilirsiniz. Araba lastiğinden saksılar, puflar yapabilirsiniz. Ahşap kasalardan, plastik kasalardan salıncaklar,koltuklar, saksılar yapabilirsiniz. Plastik kasadan neler yapılır daha önce güzel bir galeri hazırlamıştık. İnceleyerek uygun modelleri balkon, teras ve bahçeleriniz için yapabilirsiniz. Çocuklarınız için dıy varilden tren yapılışını paylaşmıştık. Birazdan paylaşacağımız tırmanma parkurlarının yanına birde onu ekleyebilirsiniz. Şimdi sizlere paletten yapılan eşyalara fikir verecek çalışmalar.

Ahşap Palet Tasarımları

Sıcak havalarda açık hava aktiviteleri için bolca fırsat var. Bahçesi olanlar bahçelerinde vakit geçiriyor. Parklar, bahçeler, ormanlar da en çok gittiğimiz alanlardan biri. Birazdan sizlerle paylaşacağımız ahşap paletten neler yapılır projesinde yer alan ürünleri yaptığınızda çocuklarınız dışarıdan içeri girmek istemeyecekler. Çocuklarınızı açık havada oynamaları, eğlenmeleri için harika fikirler. Maalesef galeride bulunan projelerin adım adım yapılışları yok. Ama fotoğraflara bakarak fikir yürütüp yapabilirsiniz. Paletlerden yapılmış bu yaratıcı fikirlere bir göz atmadan geçmeyin.

Ben en çok tırmanma parkurlarını sevdim ve küçük mutfak tezgahına. Şimdi paletlerden neler yapılır her bir projeyi görelim.

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 17

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 16

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 15

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 14

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 13

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 12

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 11

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 10

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 9

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 8

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 7

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 6

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 5

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 4

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 3

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 2

Ahşap Paletten Neler Yapılır? 1

Ahşap Paletten Neler Yapılır?

Kaynak : https://proudhomedecor.com/17-cute-upcycled-pallet-projects-for-kids-outdoor-fun/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler