Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pratik Bahçe Tasarımları ve Bahçe Dekorasyon Örnekleri

Bahçeleriniz için yapmak isteyeceğiniz süper dekorasyon fikirleri. Bahar geldi. Bahçeleri düzenleme zamanı. Bir şeyler ekip dikme zamanı. Bahçelerinizi düzenlerken sizlere fikir verecek çok güzel öneriler hazırladık. Daha önce taşlarla yapılmış bahçe fikirleri hazırlamıştık. Şimdi alanı biraz daha genişletip farklı objeler de kullanıyoruz. Pet şişeler, eski sandalyeler, testiler, kafesler, araba lastikleri, plastik kasalar ve diğer birçok ürünü kullanabilirsiniz. Araba lastiğinden saksı yapımı yapabilirsiniz. İçine isterseniz çiçek , isterseniz sebze ekebilirsiniz.  Yine güzel bir geri dönüşüm fikirleri olan plastik kasadan salıncak yapabilirsiniz. Bu salıncağı çocuklarınız çok sevecek. Bahçeleriniz için ahşap merdivenleri, paletleri kullanabilirsiniz. Kendiniz bahçeleriniz için süs havuzlar yapabilirsiniz. Nette birçok fikir var süs havuzu nasıl yapılır diye. Araba lastiğinden saksı yapacağınız gibi araba lastiğinden sehpa da yapabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak birçok çalışma yapmanız mümkün.

Bahçe Dekorasyon Örnekleri Modelleri

Sizlere bahçelerinizi dekore ederken fikir verecek çok güzel çalışmalar hazırladık. Pet şişeleri saksı gibi kullanıp içinde sebze yerleştirebilirsiniz. Testileri dekore ederek kullanabilirsiniz. Kuş kafeslerinin içine çiçek dikerek kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun bir oyuncağını, cam şişeleri kullanabilirsiniz. Bahçesi küçük olanlar duvarları da kullanabilirler. Saksılar hazırlayabilirler duvarlar için. Paletlerden duvar panelleri oluşturup kullanabilirsiniz. Bahçeniz için paletten koltuk yapımı, paletten masa yapımı yaparak kullanabilirsiniz. İşte sizlere fikir verecek birbirinden ilginç , güzel fikirler.

Sizde bahçeniz için, eviniz için yaptığınız dekorasyon önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Mutlu , huzurlu günler dileriz.

Kaynak: http://www.designrulz.com/design/2015/01/diy-40-ideas-gardening-recycled-items/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler