Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Plastik Kasadan Salıncak Nasıl Yapılır?

Çok eğlenceli bir fikrimiz var bugün. 7 den 70e herkesin çok sevdiği bir fikir. Daha çok çocukların. Çocuklar bayılacak bu fikre. Plastik kasadan salıncak yapıyoruz. Teraslarınız için, bahçeleriniz için çok güzel bir fikir. Çocuklarınız onlar için bir salıncak yaptığınızı duyunca çok mutlu olacak. Plastik kasa kullanıyoruz ama elinizde sağlam tahta kasa varsa tahta kasadan neler yapılır demeyin hemen çocuklarınıza bir salıncak yapın. Aynı tekniği uygulayabilirsiniz. Daha önce kumaştan evde salıncak yapımını göstermiştik. Dileyenler o modeli de deneyebilirler. Elinizde birkaç tane plastik kasanız varda plastik kasadan neler yapılır başlıklı yazımızı okumalısınız. Orada birçok öneri hazırladık sizler için. Eskimiş araba lastiklerinizi de çocuklarınız için değerlendirebilirsiniz. Araba lastiğinden neler yapılır neler, salıncaklar, masalar, atlar, kuşlar, saksılar, tahterevalliler daha neler neler. Şimdi yeni fikir önerimiz olan salıncağa geçelim.

Evde Plastik Kasadan Salıncak Nasıl Yapılır?

Malzemeler

  • Plastik kasa (sağlam bir kasa olması gerekiyor )
  • Kalın halat
  • Keskin bir bıçak
  • Ve tabiki salıncağı asmak için uygun bir yer

Plastik kasanın kullanacağımız kısmını fotoğraftaki gibi keselim. Buradan ayaklarını çıkartmak için. Daha sonra kasanın yan taraflarından halatı geçirerek sıkıca bağlayalım. Kasanın içine küçük bir yastık , minder koyabilirsiniz. Sallanırken çocuklarımız rahat etsinler.

Plastik Kasadan Salıncak Nasıl Yapılır?

Plastik Kasadan Salıncak Nasıl Yapılır? 1

Ve salıncağı da iyi bir yere bağladıkmı artık hazır demektir. Şahane oldu bence. Sizce nasıl. Sağlamlığından eminseniz gönül rahatlığı ile çocuklarımız kullanabilirler.

Plastik Kasadan Salıncak Nasıl Yapılır? 4

Plastik Kasadan Salıncak Nasıl Yapılır? 3

Plastik Kasadan Salıncak Nasıl Yapılır? 2

Plastik Kasadan Salıncak Nasıl Yapılır? 6

Plastik Kasadan Salıncak Nasıl Yapılır? 5

Kaynak : http://playtivities.com/how-to-make-a-swing/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler