Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Plastik Kasadan Neler Yapılır?

Plastik kasadan neler yapılır diye düşündük. Meyve kasasından tasarımlar ile ilgili bir galeri hazırladık.  Plastik kasa geri dönüşüm fikirleri ile ilgili ev dekorasyonunuza renk katabilirsiniz. Galeride birçok model bulabilirsiniz. Plastik kasalar ile puflar, raflar, dolaplar , masalar yapabilirsiniz.

Kasadan raf yapımı ile kitaplarınız için yer açabilirsiniz. Daha önce sizlere meyve kasasından neler yapılır bir galeri hazırlamıştık. İçinde birçok model bulunuyordu. Sizlere fikir verecek. Yine sizler için meyve kasasından sehpa yapımından bahsetmiştik. Eviniz için farklı dekor ürünleri arıyorsanız hazırladığımız galeri tam sizlere göre. Bu plastik kasadan neler yapılır galerisini arkadaşlarınıza da önerin lütfen. Çünkü doğada plastik bir atık hele ki plastik kasa herhalde 100 yıllar içerisinde ancak toprağa tam olarak karışır. Hatta bu karışım da çok sağlıklı olmaz sanırım. Lütfen plastikleri geri dönüşüm projeleri ile değerlendirelim. Eğer elimizde imkan yoksa plastikleri alan firmalara verelim ve tekrar kullanımını sağlayalım.

Plastik kasadan neler yapılır diye bende düşünmüştüm, şimdi ben de kullanıyorum. İçinde iplerimi yerleştirdim. Hobi malzemelerim için kullanıyorum. Sizlerde hobi malzemelerinizi veya istediğiniz malzeme için kullanabilirsiniz. Eşiniz takım çantası olarak kullanabilir. Çocuklarınız içine oyuncaklarını koyabilir. Banyo dekorasyonu için kullanıp içine detarjanlarınızı koyabilirsiniz. Bahçenizde, balkonunuzda kullanarak içinde sebze yetiştirebilirsiniz. Çamaşırlarınız için dolap olarak kullanabilirsiniz. Üzerine minder koyarak puf yapabilirsiniz. Çocuklarınız için salıncak yapabilirsiniz. Eğer bir kümesiniz varsa yine plastik kasalardan faydalanabilirsiniz. İşte sizlere kasalardan yapılmış dekor ürünleri.

Plastik Meyve Kasından Neler Yapılır

Kaynak: https://tr.pinterest.com/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler