Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Araba Lastiğinden Neler Yapılır?

Sizlere harika bir galeri hazırladık. Araba lastiğinden tasarımlar. Araba lastiğinden birçok ürün yapabilirsiniz. Bahçe dekorasyonunda kullanabileceğiniz çok güzel masalar, saksılar , salıncaklar yapabilirsiniz. Daha önce sizlere araba lastiğinden sehpa yapımını paylaşmıştık. İnceleyerek bahçeniz için, eviniz için yapabilirsiniz. Yine sizler için daha önce paylaştığımız araba lastiğinden saksı yapımını da inceleyerek bahçeleriniz  , balkonlarınız için saksı modelleri yapabilirsiniz. Sprey boylar ile lastikleri boyayarak daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Galerinin içinde çok güzel araba lastiğinden saksı süsleme modelleri görebilirsiniz. Çocuklarınız için bahçeye çok güzel araba lastiğinden salıncak modelleri yapabilirsiniz. Galeride hepsine uygun fotoğraf görebilirsiniz. Dekor olarak kullanacağınız saksıları sprey boya ile boyayarak daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte boyayarak güzel vakit geçirebilirsiniz.

Pencere önü dekorasyon fikirleri yapabilirsiniz. Yine araba lastiklerinin içinde sebzeler yetiştirebilirsiniz. Yeşillikler ekerek, sebzeler ekerek kendine mini bahçeler yapabilirsiniz. Araba lastiğinden minderler, puflar yapabilirsiniz. Hepsine uygun muhteşem fikirler bulacaksınız. Şimdiden sizlere iyi seyirler diliyorum.

Araba Tekerinden Neler Yapılır?

Araba lastiğinden koltuk, arama lastiğinden masa yapabilirsiniz. Hobi bahçeleriniz için, evinizin bahçesi için iyi bir fikir. Eski lastikleri değerlendirerek çok güzel geri dönüşüm fikirleri yapabilirsiniz. Galeride bulunan resimler sizlere bu konuda fikir verecektir. Boyandığında daha da güzel oluyorlar. Bahçeye lastik koyup içine kum doldurarak çocuklarınız için kum havuzları yapabilirsiniz. Buyurun galariye.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler