Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Doğan Bebek Fotoğrafları Nasıl Çekilir?

Sizlere fikir verecek harika bir galeri hazırladık. Galeriyi incelerken içinizi huzur kaplayacak. Harika fikirler var galeride. Yeni doğan fotoğraf çekimlerinde sizlere fikir verecek modeller. İlla fotoğrafçıya gitmenize gerek yok. Evde de bu tarz çalışmaları kolaylıkla yapabilirsiniz. Düz bir beyaz çarşaf üzerine elinizde bulunan malzemeler ile harika sanatsal fotoğraf çekimleri gerçekleştirebilirsiniz. Renkli çarşaflar, havlular, boncuklar, çiçekler, amigurumi oyuncak modelleri, çikolatalar, peluş oyuncaklar kullanarak çekimler yapabilirsiniz. Değişik bebek fotoğrafları bebeklerinizin ay dönümlerinde de çekebilirsiniz. Örgü biliyorsanız bebekleriniz için örgü yeni doğan kostümleri örüp onlarla fotoğraflar çekebilirsiniz. Örgü bebek kostümlerinden sizlere fikir verecek muhteşem modeller hazırlamıştık. Çiçekli şemsiye yapılışını da çekimlerinizde kullanabilirsiniz. Yeni doğan örgü bebek kostümleri ve giysileri dikebilir ve çekimlerinizde kullanabilirsiniz.

Bebek Fotoğrafı Süsleme

160 tan fazla model var galeride. Çikolatalarla, oyuncaklarla çekilmiş fotoğraflar. Çiçeklerle çekilmiş fotoğraflar. Anne kız, anne oğul, baba kız, baba oğul fotoğrafları, konsept bebek çekimleri gibi birçok fotoğraf var. Ben hepsini tek tek inceledim. Ve her birine bayıldım. Kızım 6 yaşına girecek. Bu güzel fotoğraflar sayesinde benimde kafamda fikirler oluştu. Daha önce bu tarz çekimler yapmamıştım 6 yaşa özel güzel bir fotoğraf çekeyim istiyorum. İnşallah yapabilirim.

Çok güzel modeller var galeride elimde olan malzemelerle bir şeyler yapmayı düşünüyorum. Sizde bebeklerinizle elinizde olan malzemelerle güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. İşte sizlere fikir verecek yeni doğan bebek fotoğrafları nasıl çekilir fikirler.

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/824088431796029536/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler