Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Şemsiye Yapılışı

Yeni doğan fotoğrafçılığında, düğün fotoğrafçılığında kullanabileceğiniz çok güzel bir aksesuar. Üstelik yapılışı çok kolay. Yeni doğan fotoğrafçılığında kullanmak için birçok aksesuarın yapılışından bahsetmiştik. Örgüler, saç bantları, şapkalar yapmıştık. Yeni doğan örgü bebek kostümleri ve giysileri hazırlamıştık. Düğün fotoğrafçılığında kullanmak için damat yaka çiçeği, yapay gelin çiçeği yapımı hazırlamıştık. Hobi dünyasına ait birçok paylaşımda bulunmuştuk. Şimdi yepyeni bir modelin yapılışını hazırladık. Çiçekli şemsiye yapılışı. Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için harika bir proje. Şemsiyede ipek çiçekler kullanılmış. Siz bütçenize göre çiçekler kullanabilirsiniz. Şakayıklar, güller, papatyalar, laleler, orkideler… Çeşit çeşit çiçekler, renk renk çiçekler. Bu güzel çiçeklerle çeşitli süs eşyaları da yapabilirsiniz. Dekorasyon fikirleri oluşturabilirsiniz.

Şeffaf Şemsiye Süsleme

Kağıt şemsiyeler, şeffaf şemsiyeler kullanabilirsiniz. Ve sevdiğiniz beğendiğiniz çiçekler. Kağıt şemsiye kullanacaksanız sıcak silikon tabancası, şeffaf şemsiye kullanacaksanız güçlü bir tutkala ihtiyacınız olacak. Çiçekleri kesmek için makasa ihtiyacınız olacak. Şemsiyenin boyutlarını istetiğiniz gibi seçebilirsiniz.

Çiçekli Şemsiye Yapılışı 8

Çiçekli şemsiye yapılışı için önce çiçeklerin başlarını keselim. Daha sonra çiçekleri istediğimiz düzende şemsiyenin üzerine yapıştırmaya başlayalım. Başlangıç noktası olarak tepe kısmına büyük bir çiçek yapıştırabilir ve etrafına yapıştırmaya başlayabilirsiniz. Şemsiye üzerinde boşluk kalmayacak şekilde.

Çiçekli Şemsiye Yapılışı 1

Çiçekli Şemsiye Yapılışı 2

Çiçekli Şemsiye Yapılışı 9

Şemsiyemiz hazır. Bence çok güzel oldu. İstediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Çiçekli Şemsiye Yapılışı 10

Çiçekli Şemsiye Yapılışı 7

Çiçekli Şemsiye Yapılışı 3

Çiçekli Şemsiye Yapılışı 5

Çiçekli Şemsiye Yapılışı

Çiçekli Şemsiye Yapılışı 6

Çiçekli Şemsiye Yapılışı 4

Kaynak : https://greenweddingshoes.com/diy-floral-parasol/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler