Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yılbaşı Süsleri Kendin Yap

Sizlere harika pratik yılbaşı süsleri kendin yap projeleri hazırladık. Toplamda 45 modelin tarifi var. Beğendiğiniz modelleri ev dekorasyonunuz için yapabilirsiniz. Hobi dünyasına ait birçok model var. Çam ağaçları, kar taneleri, makarnadan yapılan süsler, kozalaktan yapılan süsler gibi birçok proje var. Evde masa üstü yılbaşı ağacı yapılışı projesi hazırlamıştık. Örgü ipleri ile hazırladığımız bir projeydi. Çok kolay bir şekilde yapıp dekor ürünü olarak kullanabilirsiniz. El yapımı yılbaşı hediye fikirleri için dekoratif mumluklar yapabilirsiniz. Çam kozalaklarını kullanabilirsiniz. Hazırladığınız süsleri sevdiklerinize el yapımı hediyelik fikirler olarak hediye edebilirsiniz. Cam kavanozları boyayarak mumluklar yapabilirsiniz. Yine amigurumi çam ağacı modelleri yapabilirsiniz. Yılbaşı süsleri kendin yap projelerini merak ediyorsanız hemen yapılışlarına geçelim.

Yılbaşı Süsleri Nasıl Yapılır?

Yılbaşı süsleri kendin yap modellerinden tam 45 modelin yapılışı var sırada. Çok güzel modeller yer alıyor videolarda. Çevremizde rahatlıkla bulup yapabileceğimiz malzemelerden oluşuyor. Yabancı video ama malzemelerin çoğu çevremizde var.

Yılbaşı Süsleri Kendin Yap

Ahşap kütükleri, kartonları, yapay çam ağaçları, kozalakları, keçeleri, kumaşları kullanarak harika süsler yapabilirsiniz. Yılbaşı süsleri şablonlarını kullanarak keçeden süsler yapabilirsiniz. Kumaşları da kullanabilirsiniz. Cam kavanozdan kar küreleri yapabilirsiniz. Tuz hamurundan yıldızlar, çam ağaçları yapabilirsiniz. Çocuklarınız ile birlikte süsler yapabilirsiniz. Kumaş kırlentler dikebilir üzerini kozalak, geyik, kar taneleri gibi desenlerle boyayabilirsiniz. Hadi şimdi birbirinden güzel harika kendin yap projelerini inceleyelim. Ve beğendiğimiz modelleri yapmaya başlayalım.

İşte sizlere 2 farklı videoda yılbaşı süsleri kendin yap projeleri.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler