Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Yapımı Yılbaşı Hediye Fikirleri

Sevdiklerinize evde kendiniz yeni yıl hediyeleri hazırlamak ister misiniz. Sizler için çok güzel fikirler hazırladık. Mumluk modelleri, yılbaşı süsü modelleri, kapı çelengi modelleri yapılışını sizlere videolu olarak hazırladık. Sevdiklerinize hediye etmek için , kendi eviniz için çok güzel fikirler. El yapımı yılbaşı hediyeleri sevdiklerinizi çok mutlu edecek. Kendiniz için de yapıp ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Hobi dünyası için birçok fikri hediye için yapabilirsiniz. Kokulu taş modelleri yapabilirsiniz.

Videoda bulunan modelleri etrafınızda kolayca bulabilirsiniz. Evinizde bulunan cam kavanoz değerlendirme yaparak mumluklar yapabilirsiniz. Baharatlık modelleri yapabilirsiniz. Çam kozalaklarını yaptığınız mumluk modellerinde, süsleme modellerinde kullanabilirsiniz. Kartonlarla çok şık dekoratif süsler yapabilirsiniz. Keçe süslemeleri yapabilirsiniz. Kalpler yapıp üzerini işleyebilirsiniz. Kar taneleri yapabilirsiniz. Örgü kar tanesi modeli yaparak süslemelerinizde kullanabilirsiniz.

Evde El Yapımı Hediye Fikirleri Kendin Yap

Sizlere çok güzel hediye için, evleriniz için çok güzel dekorasyon ürünlerinden hediye fikirleri hazırladık. Yeni yıl yaklaşıyor . Sevdikleri için hediye ne alsam diye düşünenler hazırladığımız videolar sizlere hediye hazırlamakta, seçmekte fikir verebilir. Çam kozalaklarından, mumlardan, cam kavanozlarından çok güzel hediyeler hazırlayabilirsiniz.

Sizlerde yaptığınız hediye fikirlerini bizimle paylaşabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz hediye fikirleri videoları. İyi seyirler. Yaptığınız çalışmaları bizimle paylaşmayı unutmayın.

 

 

 

 

 

 

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler