Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Polimer Kilden Kolye Yapılışı

Polimer kile ile birçok çalışma yaptık. Evde takı tasarımı ile ilgilenenler için güzel bir çalışma hazırladık. Polimer kil çalışmaları. Kilden neler yapılır diye soranlar için çok güzel bir örnek. Bugüne kadar polimer kil ile birçok çalışma yaptık. Polimer kilden dekoratif tabak yaptık. Evinizin her köşesinde kullanacağınız şık tabaklar. Yine mutfak dekorasyonunda kullanacağınız  polimer kil ile makaron yapımı yaptık. Kokulu taş modelleri ile ilgilenenler ve her kalıbı almakta zorlananlar için  polimer kil ile kokulu taş kalıbı yapma yaptık. Çekmece kulplarını yeniledik, buzdolabı süsleri , dekoratif mumluk modelleri yaptık. Çalışması oldukça keyifli bir malzeme. Şimdi ise çok şık bir kolye yapıyoruz.

Polimer Kilden Kolye Nasıl Yapılır?

Kolye aparatlarını, polimer kil malzemelerini netten, hobi marketlerden bulabilirsiniz. Netten güvendiğiniz sitelerden alabilirsiniz. Bazen bulunduğunuz çevrelerde olmayabiliyor. Onun için güvenli sitelerden alabilirsiniz. Şimdi sizlerle paylaşacağımız takı modellerini istediğiniz renklerle yapabilirsiniz. Kıyafetlerinize uygun yapabilirsiniz.

Sizde yaptığınız çalışmaları bizimle paylaşabilirsiniz. İsterseniz anlatımlı olarak isterseniz sadece model olarak. Dileyenler sitemizden satış yapabilirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler