Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

+75 Küçük Hobi Bahçeleri, Hayal Bahçeleri

Apartmanlara sıkışıp kalan bizler için küçük hobi bahçesi örnekleri ve bir birinden güzel hayal bahçesi yapımları. Küçük küçük bahçeler tarifi mümkün olmayan sonsuz mutluluklar. Hepimiz için öyle değil midir yeşillikler. Kim beğenmez ki yeşil hayatı. Adeta yeniden doğmuş gibi hissettiriyor insana, bütün siniri, stresi, kötü düşünceleri yok eder, ruhumuza detoks etkisi yaparak ferahlatır ve genişletir. İşte bunları sağlamak bugünkü yaşam şartlarında pek mümkün olmuyor fakat aşağıda göreceğiniz galeride bunları kolaylıkla evde uygulayabileceğiniz minik hobi bahçesi örnekleri mevcut. Evinizin en güzel yerine rahatlıkla yapabileceğiniz hayal bahçeleri, hobi bahçe tasarımları.

Bunlarla birlikte dilerseniz daha önce paylaştığımız terrarium bahçe yapımı, minyatür bahçe nasıl yapılır gibi yazılarımızı da inceleyebilirsiniz. Bu yazılarımızda size fikir ve uygulama konusunda oldukça faydalı olacaktır. Hatta dilerseniz bahçe dekorasyonu fikirleri başlıklı yazımızda ilginizi çekebilir.

Bu hobi bahçe fikirleri ile yapabileceklerinizin sınırı yok, birkaç alet edevat ile ruhunuzu okşayan su sesleri katabilirsiniz, hatta buna dış bir mekanda yaptığınızda kuş sesleri dahi duyabilirsiniz. İşte o zaman keyif bir başka olur. Minik hobi bahçe evleri yapımı ile kendinize terapi yapabileceksiniz. Yorucu şehir hayatında bunlara hepimizin ihtiyacı var. Bu hayal bahçeleri sağlık noktasında bize oldukça iyi gelecek. Birçok insanın doğayı olumsuz etkilediğini düşünürsek bunları yaparak da çocuklarımızda doğa bilinci de oluşturabiliriz. Küresel ısınmanın etkilerinden bahsedilirken az da olsa bu noktaya dikkat çekerek insanlara doğa ile nasıl yaşaması gerektiği bilincini katabiliriz.

İnsan doğa ayrılmaz bir bütün ve sürekli etkileşim halindedir. Ufak bir olumsuz durum her iki noktayı da fazlası ile sarsabiliyor. Bu yüzden olsa gerek hobi bahçeleri bizler için vazgeçilmez oluyor. Bizlere yaşam ve sağlık katıyor. Umarım yarın çocuklarımız için güzel bir yaşam alanı bırakırız ve beton yığınları bırakmayız.

Konudan fazlası ile saptım ama ben doğa aşığı olarak söylemeden geçemedim. Umarım sıkmamışımdır. Şimdi sizleri güzel küçük hobi bahçe örnekleri ile hayal bahçeleri ile baş başa bırakıyorum. Huzurunuz hiç eksik olmasın. Sağlıcakla kalın.

Küçük Hobi Bahçe Tasarımları ve Örnekleri

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler