Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hulahoptan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı

Düğün için, çocuklarınızın fotoğrafları için yapabilirsiniz. Hulahoptan fotoğraf çerçevesi yapımı hediyelik fikirler içinde çok güzle bir proje. Sevdiklerinizin doğum günlerinde, özel anlarında, düğünlerinde hediye olarak yapabilirsiniz. Kendi fotoğraflarınız için de hazırlayabilirsiniz. Ben hemen kızım için yapmak istedim. Şuan 5 yaşında. Doğumdan bu anına kadar sevdiğim fotoğraflardan hulahop çerçeve yapımı yapmak isterim. El yapımı fotoğraf çerçevesi için farklı projelerimiz de var. Dıy, fotoğraflı kanvas tablo yapılışı kırtasiyelerden bir kanvas tablo alıp kendiniz yine sevdiğiniz fotoğraflarla yapabilirsiniz.  Romantik fotoğraf çerçevesi yapılışı az önce yaptığımız proje ile benzer bir proje. Farkı kalp şeklinde ve ışıklı. Hobi dünyasına ait daha fazla kendin yap projesi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hulahoptan Fotoğraf Çerçevesi Nasıl Yapılır?

Düğün sezonu başladı. Ve heyecanlı gelinler için sıcak düğün hazırlıkları başladı. Giysiler, menü, dekorasyon, hediyeler, çiçekler gibi birçok şeyi dikkatle düşünmeye ve en güzelini  hazırlamaya başladılar. Sadece gelin ve damat değil diğer aile yakınları da stres altında. Çünkü her zaman olduğu gibi hayatta bir kez olacak ve en özel, en güzel şekilde olmalı. Özel bir şey olmalı, benzersiz bir şey olmalı. Her şeyden önce kişisel bir şey olmalı. Bizde gelinlerimize fikir vermek için hulahoptan fotoğraf çerçevesi yapımı hazırladık. Sadece düğünler için değil evliler kendileri için, çocukları içinde hazırlayabilirler.

Malzemeler

  • Herhangi bir renkte hulahop
  • Altın sprey ( bakır da kullanabilirsiniz)
  • Seçtiğiniz polaroid fotoğraflar
  • Kurdele
  • Yapay çiçekler ve yapraklar
  • Sıcak silikon
  • Tel

Huloloptan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı 1

Önce hulolopu sprey ile güzelce boyayalım. Daha sonra kurdeleleri yapıştıralım. Ve çiçekleri isterseniz sıcak silikonla isterseniz telle hulolop çevresine yapıştıralım. Ve fotoğrafları kurdeleler üzerine yapıştıralım.

Huloloptan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı 2

Huloloptan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı 3

Huloloptan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı 4

Huloloptan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı 5

Çerçevemiz hazır.

Huloloptan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı 6

Huloloptan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı 7

Huloloptan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı 8

Huloloptan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı 9

Huloloptan Fotoğraf Çerçevesi Yapımı

Şimdide kısa bir video ile hulolop çerçeve nasıl yapılır izleyelim.

Kaynak : https://schoen-bei-dir.com/do-it-yourself/ein-hulahoop-zur-hochzeit/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler