Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Doğum Günü Püskül Yapımı

El yapımı süslerle devam ediyoruz. Özel günlerinizde kullanacağınız doğum günü püskül yapımı hazırladık. Doğum günlerinde, söz – nişan gibi özel günlerinizde evlerinizi süslemek için kullanabilirsiniz. Nette kullanılan malzemelere bağlı olarak değişik fiyatlarda satışa sunulmuş. Sanırım evde alıp kendimiz yapabilir çocuklarımızın doğum günlerinde evlerimizi süsleyebiliriz. El yapımı doğum günü süsleri için çeşitli fikirler hazırlamıştık. Kızımın doğum günü yaklaşıyor. Bende ufak çaplı evde yapabileceğim süslemeleri araştırırken püskül yapımına rastladım. Çocuklarınızın doğum günleri için süslemeleri kendiniz yapmak istiyorsanız püskül yapımıyla başlayabilirsiniz. Kartondan gireceği yaşların rakamını yapıp üzerini krapon kağıtlarla süsleyebiliriz. Doğum günü süsleri nasıl yapılır yine önceki içerikler arasından çok güzel paylaşımlara rastlayabilirsiniz. Krep kağıtlarla ponponlar yapabilirsiniz. Balonlarla süslemeler yapabilirsiniz. Çeşitli atıştırmalıklarla masa düzenlerini hazırlayabilirsiniz. Dıy doğum günü süsleri yapımı için çok fazla fikir üretebilir özel günlerimiz için severek hazırlayabiliriz.

İlk paragrafımızda kısaca birkaç fikre yapılmış önerilere değindik. Şimdi hazırsanız ikinci olarak doğum günü püskül yapımına geçelim.

Doğum Günü Püskülü Nasıl Yapılır?

Kendin yap projelerinden bugün püskül nasıl yapılır onu inceleyeceğiz. Doğum günü partisi püskülü renk renk hazırlanıyor yada satın alınıyor. Hazırladığımız partilerde doğum günü duvar püskülü, doğum günü masa püskülü olarak çok kullanılıyor. Bizde çocuklarımızın veya sevdiklerimiz için hazırladığımız doğum günleri için süsleri kendimiz yapalım dedik. Bu yüzden doğum günü püskül yapımıyla başlıyoruz.

İşte başlıyoruz. Modaya uygun püskülleri nasıl yapabiliriz öğrenelim. Seçtiğimiz renkte krepon kağıtları şeritler halinde keserek başlıyoruz. Uzunluklarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Doğum Günü Püskül Yapımı 21

Doğum Günü Püskül Yapımı 13

Doğum Günü Püskül Yapımı 14

Doğum Günü Püskül Yapımı 15

Doğum Günü Püskül Yapımı 16

Doğum Günü Püskül Yapımı 17

Doğum Günü Püskül Yapımı 18

Doğum Günü Püskül Yapımı 19

Doğum Günü Püskül Yapımı 20

Doğum Günü Püskül Yapımı 12

Doğum Günü Püskül Yapımı 23

İşte püskülleri yapmak bu kadar kolay. Tel üzerine ip üzerine geçirebilir istediğimiz yerde kullanabiliriz. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda kullanabiliriz. Şimdi püskülleri nerede kullanabiliriz birkaç fikri inceleyerek devam edelim.

Kaynak : https://web.archive.org/web/20140213111614/http:/www.handcraftedparties.com/diy-crepe-paper-tassel-garland/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler