Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Yapımı Doğum Günü Süsleri

Doğum günü süsleri nasıl yapılır daha önce birçok model yapılışı paylaşmıştık. Şimdi sizlere el yapımı doğum günü süslerinde yepyeni modellerin yapılışını hazırladık. Bu güzel modellerden yola çıkarak sizde kendi tasarımlarınız olan doğum günü parti süsleri yapabilirsiniz. Dıy, doğum günü süsleri yapımı örneklerini 7 den 70 e her yaş için yapabilirsiniz. Doğum günü süsleri 1 yaş, 18 yaş ve hatta daha büyük yaşlar için. Çok basit malzemelerle şahane süsler yapabilirsiniz. Karton kutular, janjanlı ambalaj kağıtları, renkli peçeteler kullanabilirsiniz. Girdiğiniz yaşı oluşturan rakamlar, sevdiğiniz meyveler, sevdiğiniz hayvanlar, baş harfleriniz, kalpler yapabilirsiniz. Hulahop süslemelerini doğum günlerinizde kullanabilirsiniz. Doğum günü konsepti hazırlama programınıza göre çalışmalar yapabilirsiniz.

Evde Doğum Günü Süsleri Nasıl Yapılır?

Karton kutular ve krepon kağıtlar ile yapılmış birçok model örneği var sırada. Karton kutuları 3 boyutlu keserek istediğiniz figürü yapabilirsiniz. Sadece doğum günü süsleri olarak değil okul öncesi etkinlikleri olarak da yapabilirsiniz. Çocuklarınızın baş harfi, sevdiği meyveler yada hayvanlandan oluşan etkinlikler. Flemingolar, kapkek pastalar, ananaslar… Her şey çalışabilirsiniz. El yapımı doğum günü seslerini yapmak için krepon kağıtlara, makasa, sıcak silikon veya farklı bir yapıştırıcıya ihtiyacımız olacak. Tabi karton. Kartonu resimlerde gördüğümüz gibi istediğimiz figüre uygun şekilde kesiyoruz. Daha sonra krepon kağıtlarının uç kısımlarını kesiyoruz. Ve hazırladığımız figürün üzerene uygun renklerde yapıştırıyoruz.

Tüm adımlar bu kadar. Kendi süslerinizi evde daha ucuza mal ederek yapabilirsiniz. Önce modellerimizi inceleyelim. Ardından yapılışlarına geçeceğiz.

El Yapımı Doğum Günü Süsleri 5

El Yapımı Doğum Günü Süsleri 6

El Yapımı Doğum Günü Süsleri 9

El Yapımı Doğum Günü Süsleri 14 El Yapımı Doğum Günü Süsleri 15 El Yapımı Doğum Günü Süsleri 18

El Yapımı Doğum Günü Süsleri 23

Modellerimizi inceledik. Şimdi kısaca yapılışlarına bir göz atalım.

Kaynak : https://www.thinkmakeshareblog.com/diy-pinata-pro-tips/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler