Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kurdele Gül Nasıl Yapılır?

Kurdele ile yaptığımız çalışmalara zaman zaman değiniyoruz. Bugün çok güzel bir çiçeğin yapılışını hazırladık. Kurdele gül nasıl yapılır detaylara videodan bakabilir ve istediğiniz çalışmada kullanabilirsiniz. Tespih ucuna kurdeleden gül yapımı olarak kullanabilirsiniz. Takı yapımında kullanabilirsiniz. Nedime bileklikleri yapımında kullanabilirsiniz. El yapımı broş modellerinde kullanabilirsiniz. Nikah şekeri olarak da kullanabilirsiniz. Videolu boncuklu kurdele çiçek yapılışı paylaşmıştık sizlere. Bu model ilk paylaştığımız anda çok beğenilmişti ve birçok kişi tarafından kullanılmıştı. Çocuklarımıza yaptığımız saç bandı modellerinde ve daha birçok yerde. Kurdeleden çiçek yapımı modellerini tek renk kurdele ile yapabilirsiniz. Veya aynı modelde olduğu gibi iki renkli olarak da yapabilirsiniz. Kurdeleden çiçek yapımı 2 renkli çok güzel olmuş. İncilerle süslenmiş ve muhteşem hale çevrilmiş. Sizde birçok çalışmanızda kullanabilir ve istediğiniz renklerle çalışabilirsiniz.

Kurdele İşi Çiçek Yapımı Anlatımlı

Çok güzel, çok zarif. Tespih süslemelerinde harika duracak. Yada broş modellerinde. Yakanızda kurdeleden çiçekler açacak. Sevdiğiniz renklerle çiçekler yapabilirsiniz. Ben beyaz gülleri çok severim. Sizde kurdeleden beyaz güller yapabilirsiniz. Videonun başında malzemeler veriliyor. Malzemeleri temin ettikten sonra sizde kurdele gül nasıl yapılır izleyip yapabilirsiniz.

Kurdele Gül Nasıl Yapılır?

Malzemeler yukarıdaki gibi. Hazırladıktan sonra aşağıdaki videodan takip ederek yapabilirsiniz. Çok güzel bir gül. Hem iki renkli olarak hemde tek renk olarak çalışılmış modelleri de görebilirsiniz. Şimdi örnekleri görelim.

Kurdele Gül Nasıl Yapılır? 1

Kurdele Gül Nasıl Yapılır? 2

Çok güzel görünüyor değil mi. Nasıl yapıldığını merak ediyor musunuz. Hemen altta detaylı yapılışını izleyebilir ve çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler