Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Tül Üzerine Taş İşleme

Daha önce sizlere çok güzel bir çalışma olan tül üzerine boncuk işleme yapılışını göstermiştik. Birçok çalışmanız için kullanabilirsiniz bu işleme örneğini. Yine güzel bir çalışma daha yapıyoruz. Tül üzerine taş işleme yapıyoruz. Aynı teknikle yapılıyor. Bu işleme örneğini gelinlik modelleri hazırlarken kullanabilirsiniz. Tül eldiven yapıp kullanabilirsiniz. Dantel yatak örtüsü modellerinde kullanabilirsiniz. Dantel havlu kenarı modellerinde, dantel seccade örneklerinde kullanabilirsiniz. Evde dikiş dikme ile ilgileniyorsanız abiye elbise modellerinizi süsleyebilirsiniz. Dantelden takı modelleri yapımında kullanabilirsiniz. Dantel küpe yapımı yapabilirsiniz. Yine sizlere 3 boyutlu nakış yapımını anlatmıştık. Birçok çalışmanızda kullanabileceğiniz muhteşem bir çalışma.

Tül Üzerine Taş Nasıl İşlenir?

Evde bulunan güpürlerinizi, dantellerinizi boncuk ve pullarla işleyerek daha şık hale dönüştürebilirsiniz. Birazdan nasıl yapıldığını göreceğiz. Düz bir dantel boncukla işlendiği zaman ne kadar güzel oluyor. Saç bandı modellerinde de kullanabilirsiniz. Pulları , boncukları , taşları hobi marketlerde bulabilirsiniz. Kasnağı da aynı şekilde hobi marketlerde , tuhafiyelerde bulabilirsiniz. Şimdi birlikte nasıl yapıldığını görelim. Aklınıza takılan bir soru olursa sormaktan çekinmeyin. Bol hobili huzurlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
One thought on “Videolu, Tül Üzerine Taş İşleme”
  1. Sengul Ilgu dedi ki:

    Meraba melek hanim cok beceriklisiniz sizi urunlerinizi hayranlıkla bakıyorum arkadaşlar kokulu yas kalibi satan arkadaslar varmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler