Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Pantolon Kalıbı Nasıl Çıkarılır?

Pantolon kalıbı çıkarma aşamaları hazırladık. Bol pantolon kalıbını çıkartmayı öğreneceğiz. Kendimize kot kumaşlarla, keten kumaşlarla veya farklı kumaşlarla çok güzel pantolonlar dikebiliriz. Birazdan tüm detaylarıyla pantolon kalıbı nasıl çıkarılır onu öğreneceğiz. Zaman zaman dikiş modelleri ve örneklerinden bahsediyoruz. Özellikle sıcak yaz günlerinde bol pantolonları giymeyi çok seviyoruz. Doğal lif içeren kumaşları özellikle tercih ediyoruz. Terletmeyen, nefes olan kumaşlar yazın en tercih edilen kumaş türlerinden. Kendi bedenlerimize uygun ölçülerde videodaki talimatları takip ederek kalıbı çıkartabiliriz. Daha sonra kalıbı kestiğimizde eğer hatalar varsa kalıpta üzülmeyeceğimiz kumaşlarda denemeli daha sonra asıl kumaşlarımıza, değerli kumaşlarımızda uygulamalıyız. Pantolon kalıbı çıkarma aşamalarına geçmeden daha önce yaptığımız dikiş modellerinden bahsedelim.

Bu paragrafta daha önce diktiğimiz değindiğimiz dikiş projelerinden bahsedeceğiz. Mesela eteklere, pantolonlara gizli fermuar dikiminden bahsetmiştik. Detayları merak ediyorsanız gizli fermuar nasıl dikilir içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Pratik fikirlerden de bahsettik. Eski tişörtten şort yapımı gibi tişörtten boxer nasıl dikilir ilginizi çekecek modellerden. Bir pantolon projesinden daha bahsedelim. Kloş pantolon nasıl dikilir inceleyebilir saten kumaşlarla özel günleriniz içinde dikebilirsiniz. Günlük kumaşlarla da dikilebilir günlük kıyafet olarak da dikilebilir. Son olarak yeni paylaşıma geçelim. Pantolon kalıbı nasıl çıkarılır öğrenelim.

Kadın Pantolon Kalıbı Çıkarma

Palazzo pantolon kalıbı çıkarma, belden pilili pantolon kalıbı çıkarmayı birazdan öğreneceğiz. Bol pantolonlar kalıplarının nasıl çıkarıldığını öğrendikten sonra kadın pantolon dikimi aşamalarına geçebiliriz.

Videoda geçen Contorno de cadera kalça çevresi demek. Yine bilmediğimiz kelimeler için çeviri programlarını kullanabiliriz. Pantolonumuzu tamamladığımızda aşağıdaki gibi görünecek.

Pantolon Kalıbı Nasıl Çıkarılır? 1

Pantolon Kalıbı Nasıl Çıkarılır?

Çok güzel değil mi. Kızlarımıza, kendimize pantolon kalıplarını kendimiz hazırlayıp dikmeye başlayabiliriz. Hadi gelin videoya geçelim ve pantolon kalıbı nasıl çıkarılır öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler