Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kloş Pantolon Nasıl Dikilir?

Kalıp olmadan dikeceğimiz çok güzle bir proje hazırladık. Kloş pantolon nasıl dikilir? Birazdan detaylarıyla kolay pantolon etek nasıl dikilir öğrenecek daha sonra kendimize dikmeye başlayacağız. Çocuklarımıza, genç kızlarımıza dikmeye başlayacağız. Keten kumaşlar, viskon kumaşlar, kot kumaşlarla en güzel pantolon etekleri dikebiliriz. Özellikle yaz için çok rahat oluyor. Dökümlü kumaşlar kullandığınızda pantolon çok daha güzel duracaktır. Lastikli olduğu içinde her bel ölçüsüne uyumlu olacaktır. Yeni başlayanlar için adım adım plazzo pantolon dikimini tüm aşamalarını öğreneceğiz.

Dikişi modelleri ve örneklerinden bahsedelim. Bu paragrafın konusu önceki dikiş modellerimiz olsun. Pantolonlar, etekler, elbiseler, bebek kıyafetleri, tamirat işleri… Birçok konuya değindik. Çantalar diktik. Mesela son paylaştığımız içeriklerden biri güzel bir çantaydı. Daha önce görülmemiş modellerden. Anlatımına bulmaca çanta nasıl yapılır içeriğimizden ulaşabilirsiniz. Kendimize eşofmanlar dikebiliriz. Modelli basit bir eşofman dikmek isterseniz kolay eşofman altı dikimini inceleyebilirsiniz. Kendi pantolonunuzu kullanarak, kalıp yaparak kıyafetler dikebilirsiniz. Detaylara kumaş pantolon nasıl kesilir inceleyebilirsiniz. Hazırsanız anlatıma geçelim kloş pantolon nasıl dikilir öğrenelim.

Kalıpsız Pantolon Dikimi

Çok şık duran kalıpsız kolayca diktiğimiz bir pantolondan bahsedeceğiz. kloş pantolonu kesmek ve dikmek için 150 x 300 kumaş gerekli. 150 cm en 3 m kumaş gerekli olacak. Videoda saten kumaş kullanılmış. Dökümlü kumaşlarla pantolonu dikmek gerekir. Beli lastikli çok hoş duran bir model. Saten kumaşlarla dikildiğinde düğün, nişan gibi özel günlerde de kullanabilirsiniz.

Kloş Pantolon Nasıl Dikilir?

Kırmızı satenle dikilmiş bol pantolon. Çok şık duruyor. Dikmesi de çok kolay. Son olarak videoya geçelim kloş pantolon nasıl dikilir öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler