Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Çanta İçi Düzenleyici Nasıl Dikilir?

Dikiş modelleri ve örneklerine yeni bir tarif daha ekliyoruz. Sırada çanta içi düzenleyici anlatımı var. Kolay çanta içi düzenleyici nasıl dikilir detaylarıyla öğreneceğiz. Elimizde olan parça kumaşları değerlendirerek kendimize, çocuklarımıza, sevdiklerimize hediyelik fikirler olarak çanta düzenleyiciler dikeceğiz. Veya satış yapacağız. Satış içinde çok güzel bir model. Çok gözlü çok kullanışlı. Çantalarda kaosa son. Artık aradığımızı organizer çanta düzenleyici sayesinde kolayca bulacağız. Çanta içi düzenleyici dikmek için elinizde olan parça kumaşları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Eski kot pantolonları değerlendirme projesi olarak organizer dikebilirsiniz. Eski kot pantolondan yeni çanta modelleri hazırlamıştık. İçlerine çok güzel düzenleyiciler dikebilirsiniz. Rulo kalemlik nasıl dikilir aşamalarıyla paylaştığımız diğer düzenleyicilerden. Tığlar, fırçalar, boya kalemleri için kullanabilirsiniz. Çanda tipi 4 bölmeli organizer özellikle tatillerde, seyahatlerinizde çok işinize yarayacak. Duvara asıldığı için çok kullanışlı. Size lazım olacak her şey bu çantada olacak. Şimdi yine içinde tüm malzemeleri kolayca bulacağımız kolay çanta içi düzenleyici nasıl dikilir öğrenmeye geçelim.

Bölmeli Çanta İçi Düzenleyici Dikimi

Çanta içi düzenleyici için file kumaşlar, keçeler, döşemelik kumaşlar, kot kumaşlar kullanabilirsiniz. Elinizde olan eskiyen pantolonları kesebilir değerlendirebilirsiniz. Çanta içi düzenleyicide kullanacağımız kumaşların ölçülerini hemen ekleyelim.

Kolay Çanta Düzenleyici Nasıl Dikilir?

  • 2 adet 9,5 cm x 58 cm kalın sağlam kumaş
  • 2 adet 27,5 cm x 16,7 cm  sağlam kalın kumaş
  • 2 adet 28,5 cm x 18 cm sağlam kalın kumaş
  • 2 adet 13 cm x 28 cm sağlam kumaş
  • 2 adet 13 cm x 28 cm file
  • 2 adet 10,5 cm x 28 cm file
  • 1 cm biye yaklaşık 25 – 30 cm

Kumaşları yukarıdaki ölçülerde keseceğiz. Daha sonra aşağıdaki videoda olduğu gibi dikeceğiz. Buyurun videoya. Kolay çanta içi düzenleyici nasıl dikilir öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler