Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

1 – 14 Yaş Abiye Elbise Kalıpları

Çocuklarımız için abiye elbise kalıpları hazırladık. Farklı kumaşlarla da dikebilirsiniz. 1 – 14 yaş arası kalıplar mevcut. Dikmek istediğiniz yaşın kalıbını hazırlayarak dikebilirsiniz. Kalıplar üzerine cm ölçüleri mevcut. Kumaşlarınızı ona göre kesebilirsiniz. Dikiş projesinde saten ve tül kullanılmış. Pamuklu kumaşlarla da güzel elbise olabilir. Kolay dikim yazlık elbise modelleri dikebilirsiniz. Elinizde olan kumaşlar varsa onları değerlendirmek için kızlarınıza elbiseler dikebilirsiniz. Düğünler için, özel günler için, doğum günleri için bu şık elbiseyi dikebilirsiniz. 1 – 14 yaş abiye elbise kalıplarından başka projelerimizde var. Çılgın projeleri seviyorsanız çoraptan bluz yapılışı süper bir proje. Daha fazla dikiş projeleri, ücretsiz dikiş kalıpları için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Çocuk Elbisesi Modelleri Dikimi

1 yaş ile 14 yaşa kadar kalıpları hazırladık. Yan kısmında bulunan açıklamalar yabanca ama kalıp üzerindeki sayılar cm ölçüleri. Ve kalıbın üst kısmında yaş aralığı verilmekte. Kalıplarınızı ona göre hazırlayabilirsiniz. Bebek abiye dikimi için tüllü kumaşlar, organze kumaşlar kullanabilirsiniz. Pullu kumaşlar kullanabilirsiniz. Dantelli kumaşlar kullanabilirsiniz. 1 – 14 yaş abiye elbise kalıpları için birçok kumaşları kullanabilirsiniz. Şimdi kalıplarımızı inceleyelim tek tek.

1 - 14 Yaş Abiye Elbise Kalıpları 1

1 - 14 Yaş Abiye Elbise Kalıpları 2

1 - 14 Yaş Abiye Elbise Kalıpları 3

1 - 14 Yaş Abiye Elbise Kalıpları 4

1 - 14 Yaş Abiye Elbise Kalıpları 5

1 - 14 Yaş Abiye Elbise Kalıpları 6

1 - 14 Yaş Abiye Elbise Kalıpları 7

1 - 14 Yaş Abiye Elbise Kalıpları 8

1 yaştan 14 yaşa kadar olan kalıplarımızı inceledik. Şimdi beğendiğimiz kumaşlarla istediğimiz bedende elbiseyi dikme vakti. Düz kumaşlar üzerine pullar, inciler, taşlar, danteller ekleyerek kızlarımızın yaşına uygun şirin elbiseler dikebilirsiniz. Ben kızların abiye veya diğer kıyafetlerde yaşından büyük giyinmesini doğru bulmuyorum. Siz nasıl düşünüyorsunuz bu konuda. Şimdi elbisemiz bittiğinde nasıl durduğuna bakalım.

1 - 14 Yaş Abiye Elbise Kalıpları

Kaynak : https://marlenemukaimoldeinfantil.com.br/vestido-de-festa-com-cava-americana/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler