Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Deniz Kızı Oyuncak Çantası Dikimi

Kız çocukların çok seveceği bir çanta tarifi hazırladık. Kalıbı mevcut. Kalıbı çıktı alarak deniz kızı çantayı dikebilirsiniz. Organizer olarak kullanabilirsiniz. Pijama çantası olarak dikip kullanabilirsiniz. Deniz kızı oyuncak çantası dikimi çok güzel bir model. Farklı kumaşlarla dikebilir askılar ekleyerek sırt çantası dikimi olarak yapabilirsiniz. Plaj çantası modelleri olarak yapabilirsiniz. Basit dikiş projeleri ile çok güzel çantalar yapabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde organze kumaştan çanta modelleri ve yapılışı çok güzel bir örnek. Parça kumaşları değerlendirmek için zarif çantaları dikebilirsiniz. Eski kottan çanta yapımı projelerini inceleyebilir kot pantolonları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Puset çantası dikimi de güzel projelerden. Detaylı anlatımını önceki yazılardan inceleyebilirsiniz. Çanta dikimi ve kalıpları inceleyebilir kumaşlarınızı kullanarak çantaları dikebilirsiniz. Deniz kızı oyuncak çantası dikimi çok seveceğiniz projelerden olacak. Battaniye olarak bile değerlendirebileceğiniz bir proje.

Çanta Dikimi Nasıl Yapılır?

Deniz kızı kuyruğu çanta yapıyoruz. Küçük oyuncakları saklamak için çok güzel bir çanta. Oyuncak torbası kızların çok seveceği projelerden. Deniz kızı oyuncak çantası dikimi için kalıbı hazırladık. Kalıbı çıktı alarak kullanabilirsiniz. Yine etrafından dikiş paylarını vererek boyutları büyütebilirsiniz. Kızlar deniz kızlarını çok severler. Çantayı da çok sevecekler. Kaynak kısmında bulunan linkten kumaş ölçülerine ulaşabilirsiniz. Şimdi önce kalıbı görelim.

deniz kızı çanta kalıbı

Kalıbı hazırladık. İçine kapitone, elyaf yerleştirebilirsiniz. Döşemelik kumaşlar, payetli kumaşlar kullanabilirsiniz. Tamamen hayal gücünüze bağlı. Hayal gücünüzü kullanarak çocuklarınıza deniz kızı oyuncak çantası dikimini yapabilirsiniz.

Deniz Kızı Oyuncak Çantası Dikimi

Kaynak : https://www.yarnspirations.com/dual-duty-mermaid-tail-hanging-bin/DDS0318-027316M.html?cgid=patterns

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler